Lista produktów marki Gamakatsu

Gamakatsu - Japońskie haczyki najwyższej jakości

Historia marki Gamakatsu zaczęła się w 955 roku od produkcji haczyków na ryby w 955 roku. W tamtym czasie wszystkie haczyki japońskiego producenta były wykonywane ręcznie i marka musiała ograniczyć się do ograniczonej liczby odbiorców. Wszystko zmieniło się w 963 roku, kiedy to wprowadzono nowoczesne, zautomatyzowane rozwiązania. Ten ruch wywindował ich do czołówki japońskiego rynku. Dzisiaj haczyki wędkarskie Gamakatsu są znane na całym świecie - z precyzji wykonania, nie mogło ich zabraknąć również w ofercie Big River.

Haczyki wędkarskie Gamakatsu - japońska jakość w dobrej cenie

Odkąd instalacje przemysłowe zostały mocno zmodernizowane - Gamakatsu poszło jak burza w ofertę światową. Dzisiaj działa jako jeden z wiodących producentów haczyków wędkarskich - zarówno w swoim rodzimym kraju, jak i na całym globie. Co ciekawe, marka nigdy nie spoczęła na laurach, ale cały czas chce doskonalić swoje produkty. Ciągłe testowanie nowych materiałów i wyznaczanie nowych standardów w branży sprzętu wędkarskiego to ich znak rozpoznawczy. Kto choć raz miał przyjemność podczas swoich połowów zastosować haczyki na ryby Gamakatsu - na pewno wie, o czym mowa, a wszyscy inni wędkarzy powinni czym prędzej nadrobić tę zaległość, co z ofertą naszego sklepu wędkarskiego stanie się łatwe.

Co więcej - Gamakatsu podczas produkcji sprzętu kładzie nacisk nie tylko na to, by sprzęt był możliwie jak najlepszej jakości i najbardziej komfortowy w zastosowaniu dla wędkarzy, ale nie mniej ważne dla marki od początku jej istnienia jest troska o środowisko, co jak najbardziej jest uwzględnione w strategiach produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Czym wyróżnia się produkcja haczyków Gamakatsu na tle konkurencji?

- dbałość o szczegóły
- proekologiczne podejście
- unikatowe rozwiązania

Warto podkreślić, iż Gamakatsu korzysta wyłącznie z najwyższej jakości stali wysokowęglowej, która jest dodatkowo zabezpieczona przed uszkodzeniami. Stawia zawsze na jakość, solidność i wytrzymałość - odpowiadając tym samym na oczekiwania nawet najbardziej wymagających wędkarzy.