Lista produktów marki Mepps

Mepps – rewolucja na rynku wędkarskim

Jeśli miałeś przyjemność choć raz skorzystać z błystki dla wędkarzy Mepps - dobrze wiesz, jak solidnym i skutecznym produktem jest. Cieszymy się, że możemy produkty tak renomowanego i znanego na całym świecie producenta zaproponować również w ramach doskonałej oferty sklepu wędkarskiego BigRiver. Serdecznie zachęcamy do bliższego spojrzenia na nie w tej kategorii.

Błystki dla wędkarzy Mepps - nie ma miejsca na półśrodki

Kiedy francuski inżynier Andre Meulnart wynalazł błystkę Mepps w 938 roku, szybko zdał sobie sprawę, że jest to niezwykle skuteczna przynęta wędkarska. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że wynalazł przynętę, która zrewolucjonizuje przemysł wędkarski ( - tak się stało, a dzisiaj dostępne w ofercie BigRiver błystki wędkarskie Mepps cieszą swoją skutecznością tak samo jak przed dekadami. Poza tym ta renomowana i doświadczona marka nigdy nie wyszła przez te wszystkie lata z formy - wciąż zaprasza do swojej światowej siedziby w stanie Wisconsin wszystkich pasjonatów wędkarstwa.

Czym wyróżniają się błystki na ryby Mepps?

- precyzja wykonania
- doskonała jakość
- wysoka skuteczność

Co ciekawe, można nawet zamówić wycieczkę z przewodnikiem, aby zobaczyć jak dokładnie powstają ich przynęty, które przez wielu wędkarzy są uznawane za numer jeden na świecie. Można również podczas takiej wyprawy sprawdzić naprawdę imponującą salę trofeów. Zanim jednak wybierzesz się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć to wszystko na własne oczy - zachęcamy do bliższego spojrzenia na błystki na ryby Mepps dostępne w BigRiver. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich co najmniej kilka, które będziesz chciał mieć do swojej dyspozycji podczas swojej kolejnej wyprawy na ryby.

Przynęty wędkarskie Mepps w BigRiver - możesz je mieć

Wszystkie przynęty wędkarskie Mepps odpowiadają na wysokie oczekiwania współczesnych wędkarzy, wielbicieli spinningu. To nie przesada stwierdzić, iż przynęty na ryby Mepps są wręcz wzorem dla innych produkcji od czasu powstania po dziś dzień. Ta jakość jest jednak nie do podrobienia, dlatego tym bardziej dumnie i z pełnym przekonaniem oferujemy je w tym miejscu. Polecamy przynęty dla wędkarzy Mepps wszystkim szukającym opcji, która współpracuje w czasie połowów na różnej głębokości. Wabienie nawet prawdziwych morskich drapieżników na te przynęty sztuczne Mepps to sama przyjemność, a jeśli nie wiesz którą wybrać na początek - z chęcią doradzimy.