Lista produktów marki Drennan

Drennan – angielski profesjonalny sprzęt wędkarski

Drennan to wysokiej jakości angielska marka, która powstała w 1967 roku. Jej założycielem jest pasjonat wędkarstwa Peter Drennan, który obecnie dystrybuuje swoje produkty na cały świat. Akcesoria wędkarskie Drennan znane są z niesamowicie solidnego wykonania oraz dopracowania wszelkich detali. Marka Drennan obsługuje ponad 2000 sklepów na całym świecie i zatrudnia ok. 350 pracowników, dlatego śmiało można uznać, że odnosi sukces na arenie międzynarodowej. My zdecydowaliśmy się na zawiązanie współpracy z marką Drennan głównie dlatego, że nie dopuszcza ona żadnego marginesu błędu i proponuje niezwykle dopracowany asortyment. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki dostęp do artykułów marki, które spełniają nasze kryteria najlepszej jakości.

Jakie akcesoria dla wędkarzy Drennan możemy Ci zaproponować?

Peter Drennan był zapalonym wędkarzem, dlatego doskonale znał tą dyscyplinę od podszewki i stworzył wysokiej jakości artykuły, które spełnią oczekiwania wszystkich wędkarzy. Połączenie pasji z biznesem pozwoliło na narodziny marki Drennan, która podbija rynki wędkarskie na arenie międzynarodowej.

Akcesoria wędkarskie Drennan jakie możemy Ci zaproponować to:

- Adaptery - pozwolą na montaż na żyłce różnych spławików, są niesamowicie wytrzymałe, dlatego na pewno zostaną z Tobą na długo.
- Amortyzatory - ułatwi holowanie ryb i będzie niezwykle przydatny w momencie, gdy na Twojej wędce zamiast żyłki znajduje się plecionka.
- Ciężarki - doskonale wyważone i dopracowane na 100%.
- Akcesoria tematyczne jak np. zimowe czapki - poczujesz się stylowo mimo trudnych warunków.
- Gumy do procy.
- Haczyki - niezwykle wytrzymałe i solidne, są uniwersalne, dlatego możesz stosować je do szerokiej gamy przynęt.
- Żyłki - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii są niesamowicie trwałe, dlatego na pewno zostaną z Tobą na dłużej i pozwolą złowić wiele doskonałych okazów.
- Łączniki - zapobiegną splątanią zestawu, przydadzą się wędkarzom, którzy preferują łowienie metodą feeder czy na duże odległości.
- Łezki - perfekcyjnie wyważony ciężarek, który zostanie z Tobą na wiele lat!<

Wyżej przedstawione akcesoria Drennan dla wędkarzy to jedne z najbardziej popularnych, jednak warto wiedzieć, że sama marka posiada na swoich koncie ponad 2000 różnych artykułów, które klienci na całym świecie uwielbiają.

Marka Drennan to strzał w dziesiątkę!

Każdy kto miał okazję przetestować akcesoria dla wędkarzy Drennan ma świadomość tego, że jest to bezkonkurencyjna marka na rynku. Producent przykłada uwagę nie tylko do solidności ale również do wyglądu, który prezentuje się niezwykle estetycznie. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm to trzy główne zalety, które można przypisać producentom, chociaż jest ich o wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami marki Drennan i przekonania się na własnej skórze o ekskluzywności tych produktów.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.