Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Rippery i kopyta

Jest 591 produktów.

Rippery i kopyta wędkarskie

Na przestrzeni wielu lat wędkarze i producenci sprzętu wędkarskiego opracowali bardzo wiele rodzajów przynęt. Ich mnogość jest podyktowana tym, że każdy styl łowienia wymaga nieco innego podejścia. Jednym z bardziej popularnych rodzajów przynęt są rippery i kopyta wędkarskie. Są to sztuczne przynęty, które wizualnie przypominają małą rybę. W naszym sklepie dostępne są one w wielu różnych wersjach, gdyż producenci dostarczają je w wariantach dopasowanych do bardzo zróżnicowanych akwenów, warunków łowienia, a także preferowanych gatunków ryb.

Poza mnogością różnych wersji przynęt staramy się też zapewnić naszym klientom, jak najlepszą jakość produktów, dlatego też rippery wędkarskie dostępne są u nas w modelach pochodzących od takich producentów, jak Lucky John, Westin, Savage Gear, Dragon czy Jaxon.

Rippery i kopyta wędkarskie – jak wyglądają?

Rippery, a także kopyta są do siebie bardzo podobne. Są to zazwyczaj niewielkie przynęty sztuczne, które wykonuje się z miękkiego materiału, takiego, jak na przykład silikon, guma lub materiał PVC. Rippery i kopyta imitują rybę i mają do niej zbliżoną kolorystykę i kształt. W naszym sklepie można nabyć jedynie przynęty od sprawdzonych dostawców, więc poziom imitacji prawdziwych ryb stoi na najwyższym poziomie, co jest w stanie zapewnić wysoką skuteczność na łowisku. Bardzo ważne jest to, by dbać o wysoką precyzję wykonania przynęty, gdyż to właśnie poziom odwzorowania warunkuje późniejsze efekty.

Pod względem kształtu rippery wędkarskie mają specyficzny ogon, który ma za zadanie sprawić, że opływająca go woda wywoła naturalny ruch, jak u prawdziwej ryby. Podobnie wyglądają kopyta wędkarskie, lecz mają one nieco inaczej ukształtowany ogon przynęty.

Kopyta wędkarskie i rippery – uzbrojone i nieuzbrojone

Wędkarze mogą zaopatrzyć się w dwie wersje tego rodzaju przynęt. Mogą to być przynęty uzbrojone lub nieuzbrojone. Wersje uzbrojone są już wyposażone w haczyk. Jest to rozwiązanie prostsze i szybsze, niż samodzielne uzbrajanie przynęty, jednak mimo wszystko wielu wędkarzy decyduje się na zakup wersji nieuzbrojonych. Ma to swoje zalety, a przede wszystkim pozwala na lepsze dopasowanie rodzaju uzbrojenia do akwenu, gatunku łowionych ryb, a także warunków i stylu łowienia.

W BigRiver.pl jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do dziesiątków różnych modeli ripperów i kopytek, wśród których każdy z wędkarzy z pewnością znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.