Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Torby wędkarskie

Jest 78 produktów.

Torby wędkarskie na ryby

Eskapada na ryby to bardzo często skomplikowane przedsięwzięcie, jeśli chodzi o kwestie logistyczne. Chcąc spakować wszystkie niezbędne akcesoria niezbędne na łowisku, wędkarz musi dysponować odpowiednimi akcesoriami, takimi jak torby wędkarskie. Zaopatrujemy wędkarzy od lat w rozmaity sprzęt i dobrze wiemy, jakie torby są im potrzebne. W BigRiver.pl posiadamy więc bardzo szerokie spektrum różnych modeli toreb wędkarskich, które są dedykowane do właśnie tego zastosowania.

Bazujemy tylko na sprawdzonych producentach sprzętu wędkarskiego, więc wszystkie z toreb są zaprojektowane z myślą o wędkarzach. Są to torby dla wędkarzy, takich firm, jak Jaxon, Prologic, Dragon, czy Browning.

Torby na ryby – jak dużą torbę wybrać?

Sprzęt wędkarski zajmuje trochę miejsca, więc torba przeznaczona do jego przenoszenia również nie powinna być mała. Mimo wszystko nie warto kupować, jak największych toreb, gdyż należy pamiętać, że powinny one być przede wszystkim praktyczne i podręczne. Torby trzeba nosić ze sobą w plenerze, często też na przykład zmieścić w łódce, więc do kwestii doboru wielkości torby dla wędkarza trzeba podejść w pełni indywidualnie. W BigRiver.pl staramy się oferować, jak największe spektrum modeli w różnych wielkościach, by każdy mógł znaleźć torbę wędkarską spełniającą jego potrzeby.

Torby wędkarskie – ile kieszeni wystarczy?

Wypad na ryby wiąże się z koniecznością zabrania sprzętu różnego rodzaju. Są to żyłki, kołowrotki, kilka rodzajów przynęt i inne podobne akcesoria, a także sprzęt biwakowy. To wszystko sprawia, że najwygodniejsze są torby, które mają jak najwięcej kieszeni. Standardowe torby na ryby mają ich przynajmniej kilka, a także dużą komorę główną. Takie warianty okazują się najbardziej funkcjonalne w terenie. Wybierając torby wędkarskie, warto też zastanowić się, ile sprzętu zabiera się przeciętnie na łowisko, a także, jaki to jest sprzęt. To pozwoli na dobranie torby tak, by była odpowiednio duża, lecz nie za duża. Zbyt duża torba może wręcz przeszkadzać.

Torby dla wędkarzy z solidnych materiałów

W naszym asortymencie znajdują się jedynie torby od producentów, którzy są gwarancją najwyższej jakości. Torby do tego rodzaju użytkowania muszą sprostać bardzo dużym wymaganiom, gdyż są zazwyczaj eksploatowane w trudnych warunkach. Dzięki temu, że wszystkie torby z naszego sklepu wykonane są solidnie z wytrzymałych materiałów, są one odporne na uszkodzenia mechaniczne wynikające z przypadkowych otarć.