Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Agrafki, krętliki, kółka łącznikowe wędkarskie

Jest 196 produktów.

Kółka łącznikowe wędkarskie, agrafki wędkarskie, krętliki wędkarskie

Doświadczeni wędkarze podczas kompletowania sprzętu przywiązują bardzo dużo uwagi do najdrobniejszych szczegółów. Elementy, takie jak kółka łącznikowe wędkarskie są niezastąpionym osprzętem, bez którego trudno poradzić sobie na łowisku. W naszym sklepie dostępne są też agrafki wędkarskie i krętliki wędkarskie. Jest to osprzęt służący do mocowania przynęt różnych typów. W zależności od tego, jakimi przynętami się dysponuje, oraz w jakim stylu się łowi, trzeba wybrać odpowiedni osprzęt do zamontowania na wędce.

W BigRiver.pl mamy duże doświadczenie, więc dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są takie detale. Dlatego też wszystkie kółka łącznikowe wędkarskie i reszta osprzętu pochodzi od najbardziej renomowanych dostawców na rynku, takich jak Dragon, Jaxon, Kamatsu, czy Mikado. Dlatego też zaopatrując się u nas, wędkarze nie muszą się martwić o awarię sprzętu w newralgicznym momencie podczas holowania ryby.

Kółka łącznikowe wędkarskie – po co się je stosuje?

Kółka łącznikowe można wykorzystać do zbrojenia całych zestawów, a także pojedynczych przynęt. Są one bardzo praktyczne, gdyż wyeliminowują plątanie się żyłki, co z kolei jest bardzo wygodne dla wędkarza. Kółka stosuje się do zbrojenia zestawów do łowienia nawet ryb drapieżnych.

Agrafki wędkarskie z krętlikiem – czy warto?

W ofercie posiadamy również agrafki wędkarskie z krętlikiem. Są to kompletne zestawy agrafek służących do zamocowania przynęty lub spławika. Dzięki agrafce można to zrobić bardzo szybko i sprawnie, co zdecydowanie przyspiesza pracę związane z zarzuceniem przynęty. W zestawie z krętlikiem uniemożliwia plątanie się żyłki w czasie, gdy przynęta przyczepiona do niej rusza się w wodzie. Ostatecznie zastosowanie agrafki wędkarskiej z krętlikiem sprawia, że żyłka się nie plącze, a przynęta porusza w wodzie naturalnie, a ponadto można ją bardzo szybko wymienić.

Agrafki wędkarskie i krętliki wędkarskie – na co zwrócić uwagę?

Zaopatrując się w agrafki wędkarskie z krętlikiem, warto zwrócić uwagę na to, by były one wykonane z solidnego materiału, gdyż to warunkuje ich wytrzymałość. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza gdy łowi się stosunkowo duże ryb. Produkty dostępne w naszym sklepie są tak zaprojektowane, by sprawdzić się w połowie nawet okazałych ryb, które ważą na tyle dużo, że sprzęt musi wytrzymać najtrudniejsze warunki. Solidne i markowe agrafki są też wykonywane z odpowiedniego materiału odpornego na korozję, na co też warto zwrócić uwagę przy zakupie.