Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Linki strzałowe

Jest 4 produktów.

Linki strzałowe

W sprzęcie wędkarza poza zwykłą żyłką i plecionką powinny znaleźć się także profesjonalne linki strzałowe wędkarskie. Są to bardzo istotne elementy wyposażenia, bez których trudno o wysokim poziom skuteczności na łowisku, gdyż naraża się na bardzo często zrywanie żyłki. Z użyciem dostępnych w naszej ofercie linek strzałowych można cieszyć się najwyższą możliwą solidnością zestawu wędkarskiego, który nie zostanie zerwany nawet w bardzo trudnych warunkach.

W BigRiver.pl wiemy, że tak newralgiczny element zestawu wędkarskiego nie może zawieść w najmniej oczekiwanym momencie, więc bazujemy jedynie na produktach renomowanych firm, takich jak Prologic, Daiwa, czy Jaxon, które są synonimem wysokiej jakości w świecie wędkarskim.

Linki strzałowe wędkarskie – po co się je stosuje?

Wykorzystanie linek strzałowych wędkarskich jest bardzo istotne, gdyż zwiększają zestaw wędkarski w najbardziej obciążonym punkcie. Przypony można łączyć zwykłą żyłką, lub plecionką jednak nigdy nie osiągnie się tak solidnego łączenia, jak przy użyciu dedykowanych do tego akcesoriów. Przypony wykonane ze zwykłej żyłki będą mało wytrzymałe, a przy agresywnym stylu łowienia lub złapaniu dużego okazu, bardzo często taka żyłka będzie pękać. Linki strzałowe dla wędkarzy są o wiele bardziej solidne, więc przystosowane są do wytrzymywanie o wiele większych przeciążeń. Dzięki temu sprawdzą się w trudnych warunkach na każdym rodzaju łowiska.

Linki strzałowe dla wędkarzy ¬– łatwość użycia i funkcjonalność

Kolejną z zalet linek strzałowych jest to, że są o wiele bardziej funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Linki strzałowe są wykonane w taki sposób, by można było wygodnie wiązać węzły niezbędne do zaczepienia przyponu. Tworzenie pełnych zestawów wędkarskich za pomocą linek strzałowych jest o wiele łatwiejsze. Producenci, wychodząc naprzeciw potrzebom doświadczonych wędkarzy oferują też bezwęzłowe wersje przyponów. W naszej ofercie znajdują się bardzo różne wersje linek strzałowych, więc każdy z wędkarzy, niezależnie od potrzeb będzie w stanie zaopatrzyć się u nas w odpowiedni wariant.

Ponadto w BigRiver.pl świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotne jest indywidualne dobranie sprzętu do potrzeb wędkarza. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się linki strzałowe z bardzo różnymi przekrojami. Ich średnice zaczynają się już od 0.5 mm, a kończą na naprawdę grubych linkach.