Filtruj według

Cena
Rozmiar
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki z wolnym biegiem

Jest 39 produktów.

Kołowrotki z wolnym biegiem – BigRiver.pl

Prawidłowo wybrany osprzęt do wędek jest niezbędny, by wędkarz mógł cieszyć się komfortem na łowisku, a przede wszystkim satysfakcjonującą efektywnością łowienia. Wybranie odpowiedniego kołowrotka jest w tym wszystkim jedną z najważniejszych części, gdyż to właśnie od tego elementu, zależy bardzo wiele na samym łowisku. W skład asortymentu w naszym sklepie wchodzą między innymi kołowrotki z wolnym biegiem, które są co prawda rzadkością, jednak stają się coraz bardziej popularne wśród doświadczonych wędkarzy doceniających parametry tego typu akcesoriów. Kołowrotki wolny bieg to przede wszystkim większa swoboda w stosunku do wersji standardowych.

W BigRiver.pl dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że kołowrotki na wolny bieg to bardzo ciekawe konstrukcje, które wymagają najwyższej precyzji wykonania oraz użycia odpowiednio dobranych i solidnych materiałów. Dlatego też kompletując asortyment, zawsze bazujemy na renomowanych markach, które w świecie wędkarstwa zostały już sprawdzone w praktyce i cieszą się dobrymi opiniami.

Kołowrotki do wędek z wolnym biegiem – czemu są tak wygodne?

W naszej ofercie są nie tylko kołowrotki z wolnym biegiem, ale także podstawowe modele, które sprawdzą się na przykład u osób początkujących. Chcąc cieszyć się większym komfortem i precyzją działania podczas holowania ryby, warto zdecydować się na tę alternatywę dla kołowrotków o klasycznej budowę. Wersje z wolnym biegiem pozwalają na swobodną pracę kołowrotka, co daje większą swobodę na łowisku. Jest to ważne, zwłaszcza gdy łowi się w trudnych warunkach lub poluje się na okazałe i silne gatunki ryb.

Kołowrotek z wolnym biegiem pozwala regulować opór, jaki kołowrotek ma stawiać rybie – ma to bardzo wysokie przełożenie na wygodę łowienia. Daje to spore możliwości podczas holowania ryby, a także pozwala na bardziej precyzyjne manewrowanie. Nabierając wprawy, wędkarz odczuje bardzo dużą różnicę, decydując się na ten rodzaj osprzętu.

Kołowrotki z wolnym biegiem – różne warianty kołowrotków

W BigRiver.pl wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów i oferujemy kołowrotki o różnych poziomach przełożenia, a w tym nawet 7:1. Ponadto w zależności od modelu, można u nas kupić bardzo małe i lekkie wersje kołowrotków, jak i relatywnie duże przystosowane również do łowienia bardzo dużych okazów ryb. Asortyment kompletujemy tak, by każdy z wędkarzy znalazł u nas model, który ma parametry odpowiadające jego preferencjom.