Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki podlodowe

Jest 6 produktów.

Kołowrotki podlodowe

Wędkarstwo jest sportem, który można uprawiać w bardzo zróżnicowanych warunkach. Nie ulega wątpliwości, że kluczowe jest dobranie sprzętu, który nie będzie przeszkadzał i umożliwi dostosowanie się do każdej sytuacji zastanej na łowisku. Dotyczy to zarówno rodzaju akwenu, jak i gatunku ryb, które się łowi. Jedną z bardziej specyficznych odmian wędkarstwa jest wędkowanie pod lodem. W ofercie naszego sklepu zapewniamy osprzęt, taki jak kołowrotki podlodowe, które dobrze spiszą się w podczas połowu w tym stylu. Kołowrotki tego typu mają nieco inną budowę i są dostosowane do specyfiki łowienia pod lodem i holowania ryby, które od strony technicznej znacząco różni się od tradycyjnych stylów wędkowania np latem.

Same kołowrotki podlodowe są nieco inne, niż opcje letnie – z racji problematycznego lodu, ważne jest, by były solidnie wykonane. Dlatego podczas kompletowania naszego asortymentu zwracamy uwagę na to, by zapewnić klientom jedynie produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. W BigRiver.pl kupicie Państwo jedynie kołowrotki do wędek podlodowych najwyższej klasy od producentów, których wędkarzom nie trzeba przedstawiać.

Kołowrotki podlodowe – czym różnią się od zwykłych kołowrotków?

Kołowrotki podlodowe różnią się od zwykłych kołowrotków budową, która warunkuje również sposób działania. Kołowrotki podlodowe powinny być przede wszystkim lekkie i małe, mieć dobry hamulec, nieskomplikowaną budowę i co ważne – wykonany z materiałói), które nie przymarzają (tak zwanych ciepłych). Kołowrotki podlodowe mogą charakteryzować się szpulą ruchomą lub stałą, co wpływa na technikę holowania ryby. Podczas połowu w zimowych warunkach tego typu sprzęt okaże się o wiele bardziej komfortowy od tradycyjnych kołowrotków.

Kołowrotki różnego rodzaju - bogata oferta

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w kołowrotki o bardzo zróżnicowanych parametrach. Mają one różną ilość łożysk, zróżnicowane przełożenie, a także różne rozmiary. Dzięki temu każdy z wędkarzy może wybrać taki model, który spełni jego oczekiwania. Wśród wielu modeli znajdą się wersje odpowiednie dla zaawansowanych wędkarzy, którzy dobrze wiedzą czego szukają, jak i kołowrotki do wędek podlodowych, które nadadzą się również dla początkujących wędkarzy o jeszcze niewyrobionych preferencjach.

Wszystkie z modeli wykonane są z najlepszych możliwych materiałów, co jest zapewnione przez uznane na rynku marki, takie jak Dragon, Jaxon, Mistrall, czy Ryobi. Ponadto tego typu producenci są gwarancją tego, że każdy kołowrotek wypuszczony na rynek świetnie spisuje się w praktyce, gdyż jest precyzyjnie opracowany i sprawdzony przez doświadczonych fachowców.