Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki z tylnym hamulcem

Jest 48 produktów.

Kołowrotki z tylnym hamulcem – BigRiver.pl

Dobór sprzętu wędkarskiego i osprzętu to wędek to pierwsza kwestia, o której musi pomyśleć wędkarz chcący osiągać satysfakcjonujące rezultaty na łowisku. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób mających już nieco obycia, a także tych, którzy chcąc nauczyć się obsługiwać bardzo nowoczesny osprzęt wędkarski, jest inwestycja w odpowiednie kołowrotki. W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi kołowrotki z tylnym hamulcem – wszystkie wysokiej jakości i w dobrej cenie.

W BigRiver.pl na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonania produktów, więc w szerokiej ofercie kołowrotków znajdują się tylko modele pochodzące od uznanych w świecie wędkarskim marek. Kołowrotki tylny hamulec charakteryzują się tym, że są wyjątkowo dobre pod względem technologicznym. Konstrukcje tego typu kołowrotków to misterne projekty, które muszą być bardzo precyzyjnie wykonane, by sprostać trudnym warunkom terenowym. W naszym sklepie sprzedajemy więc tylko te modele, które cieszą się dobrymi opiniami wśród doświadczonych wędkarzy.

Kołowrotki na tylny hamulec – dlaczego warto?

Same kołowrotki na tylny hamulec różnią się od innych opcji bardzo znacząco. Przede wszystkim ich konstrukcja jest inna, niż na ma to miejsce na przykład w opcji z hamulcem przednim. Jest to popularna opcja częściej wybierana, obok wersji z hamulcem przednim, czy multiplikatorów, do których wędkarz musi nabrać nieco wprawy, by móc się sprawnie posługiwać. Kołowrotki do wędek z tylnym hamulcem zapewniają bardzo duży komfort. Świetnie nadadzą się do łowienia gruntowego, a wygoda na łowisku będzie odczuwalna bardzo istotnie. Dotyczy to głównie holowania ryby.

Tylny hamulec w kołowrotku – zalety

Kołowrotki z tylnym hamulcem charakteryzują się tym, że pozwalają na bardzo szybką wymianę szpuli, co w niektórych warunkach ma spore znaczenie. Mają nieco większą obudowę, niż ma to miejsce w przypadku opcji z hamulcem przednim. Wersje z tylnym hamulcem umożliwiają łatwą i płynną regulację w czasie samego holu, co istotnie wpływa na akcję. Tego typu kołowrotki mają niezwykle skomplikowaną konstrukcję, jednak mimo wszystko są dość trwałe i nadają się do intensywnego użytkowania.

Kołowrotki na tylny hamulec w różnych wariantach

W naszym sklepie proponujemy Państwu różne wersje kołowrotków, w tym te na tylny hamulec, które dostępne są w różnych modelach, które można dobrać w zależności od preferencji wędkarza. Są to zarówno warianty mniejsze, jak i nieco większe, a ponadto mają bardzo zróżnicowane przełożenie.