Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtr

Przynęty wędkarskie sztuczne

Jest 2910 produktów.

Sztuczne przynęty na ryby

Sukces podczas wędkowania zależy od bardzo wielu czynników. Doświadczeni wędkarze wiedzą jednak, jak ważne jest dobranie odpowiedniej przynęty. To właśnie od niej zależy, czy ryba skusi się na chwycenie i pozostanie na haczyku, czy też obojętnie ominie przynętę. Cała sztuka to dobranie przynęty do warunków, w których się łowi, a także do gatunku ryb, które interesują wędkarza. W ofercie naszego sklepu znajduje się szerokie spektrum przynęt różnych rodzajów, które są dopasowane do łowienia w każdych warunkach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, każdy z wędkarzy, niezależnie od doświadczenia oraz interesujących go gatunków ryb, znajdzie przynęty odpowiednie dla niego. Sztuczne przynęty z naszego sklepu to gwarancja sukcesu na łowisku.

Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że przynęty muszą być dobrze zaprojektowane, a także solidnie wykonane, by sprostać trudnym warunkom w terenie. Dlatego też proponujemy Państwu jedynie przynęty firm, które na pierwszym miejscu stawiają jakość wykonania. Są to takie marki, jak Westin, Lucky John, DAM, Jaxon, Rapala, Dragon, czy Meepps. To firmy, które gwarantują przemyślany kształt przynęt, który gwarantuje dobre branie. Ponadto w asortymencie mamy też produkty innych firm. W sumie są to setki modeli, by każdy z klientów mógł wybrać sztuczne przynęty na ryby według swoich potrzeb.

Sztuczne przynęty – jakie przynęty mamy w ofercie?

Łowienie różnych gatunków ryb, a także łowienie na zróżnicowanych łowiskach powoduje, że chcąc osiągnąć sukces, trzeba dobrać odpowiedni rodzaj przynęty, których jest bardzo wiele. W BigRiver.pl znamy potrzeby wędkarzy i proponujemy sztuczne przynęty na ryby w takich wariantach jak:
- błystki,
- woblery,
- mormyszki,
- pilkery,
- cykady,
- jaskółki,
- muchy,
- rippery i kopytka,
- twistery,
- przywieszki morskie,
- i inne.

Jak widać, spektrum przynęt jest bardzo szerokie. W każdej z powyższej kategorii znajdują się przynęty w przeróżnych wariantach, które pozwolą na dobranie odpowiedniej, dla każdego gatunku ryby, z którymi można się spotkać na łowisku. Jednocześnie fakt, że są to przynęty od renomowanych firm, sprawia że każda z nich jest solidna i trwała, więc posłuży długo, nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach.

Przynęty do ryb - jakie wybrać?

Temat wyboru odpowiedniego rodzaju przynęty to temat rzeka, o którym wędkarze mogą spierać się godzinami. Naszym zadaniem jest zapewnić możliwość nabycia jak najszerszego wachlarza przynęt, by każdy z wędkarzy mógł nabyć taką przynętę, której potrzebuje. Sztuczne przynęty dobiera się w zależności od tego, jakie ryby chce się łowić. Trzeba więc wziąć pod uwagę, czym dany gatunek ryb się żywi i jakie przynęty mogą go zainteresować. Trzeba też wziąć pod uwagę, to by przynęty nie tylko nie okazały się nieskuteczne, co wręcz nie odstraszały ryb.

W naszej ofercie znajdują się przeróżne wersje przynęt, gdyż każda z nich zachowuje się w wodzie nieco inaczej i jest przeznaczona do łowienia na różnych rodzajach łowisk – są to rzeki, stawy rybne, a także wody przybrzeżne w morzach. Ponadto przynęty różnią się wielkością i kolorystyką.