Filtruj według

Cena
Długość [cm]
Maksymalna masa wyrzutu [g]
Waga [g]
0, g 0, g
Producenci
Filtr

Wędki morskie

Jest 3 produktów.

Wędki morskie

Doświadczeni wędkarze zawsze doceniają dobrze dobrany sprzęt do konkretnego stylu łowienia. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów. Wędkowanie w morzu ma w tej kwestii specjalne wymagania, gdyż jest to dość wymagający rodzaj zbiornika wodnego. Ponadto wędkarstwo morskie można uprawiać w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdą się wędki morskie przeznaczone do przeróżnych stylów łowienia. W BigRiver.pl wiemy, jak ważne jest dobre dopasowanie sprzętu, więc spektrum modeli o zróżnicowanych parametrach jest bardzo szerokie.

Wędkarstwo morskie wymaga od sprzętu bardzo wiele, gdyż jest uprawiane w trudnych warunkach. Dlatego też dbając o naszych klientów, zapewniamy im tylko wędki na morze od marek, które są w stanie zagwarantować najwyższą jakość. Są to firmy, takie jak DAM, Daiwa, Mikado, Cormoran, czy Dragon. Udając się na połów ze sprzętem tych firm, z pewnością nie będzie problemów.

Wędki na ryby morskie – czym się odznaczają?

Wędki morskie przeznaczone są do łowienia w różnym stylu. Przede wszystkim różnią się długością. Producenci uwzględniają, że ryby nie zawsze biorą na brzegu, a ustawienie się w dobrym miejscu bywa trudne. Dlatego też w niektórych przypadkach do łowienia w morzu wykorzystuje się stosunkowo długie wędki o długości ponad trzech metrów. Można je wykorzystać na przykład wtedy, gdy nie ma się dostępu do mola. Można jednak łowić również metodą trollingową, czyli z kutra. Wtedy nie potrzeba wędki dłuższej niż trzy metry, a może ona być nawet krótsza. W ofercie naszego sklepu znajdują się wędki na morze o różnej długości, by każdy z wędkarzy mógł dobrać wariant odpowiedni do miejsca i stylu łowienia.

Ponadto w naszym asortymencie znajdują się wędki do łowienia na morzu o zróżnicowanej odległości rzutu, na co wpływa między innymi wędzisko. Jeśli łowi się z brzegu i trzeba zarzucać daleko, lepiej zdecydować się na wędziska stosunkowo miękkie wykonane z włókna szklanego. Podczas połowu z kutra nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia.

Wędki morskie – szeroka oferta

W naszym sklepie odpowiednie wyposażenie znajdą wszyscy wędkarze, niezależnie od stylu łowienia. W ofercie mamy wędki na morze różniące się od siebie długością, a także innymi parametrami technicznymi, które są dokładnie opisane w kartach poszczególnych produktów. Ponadto zapewniamy Państwu kompleksowe wyposażenie wędkarskie niezbędne podczas łowienia na morzu, a w tym osprzęt do wędek morskich oraz inne akcesoria.