Filtruj według

Cena

Cena

  • 123,00 zł - 489,00 zł

Marka

Marka

Długość [cm]

Długość [cm]

Minimalna masa wyrzutu [g]

Minimalna masa wyrzutu [g]

Maksymalna masa wyrzutu [g]

Maksymalna masa wyrzutu [g]

Wędki morskie

Jest 10 produktów.

Aktywne filtry

Wędki morskie

Doświadczeni wędkarze zawsze doceniają dobrze dobrany sprzęt do konkretnego stylu łowienia. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów. Wędkowanie w morzu ma w tej kwestii specjalne wymagania, gdyż jest to dość wymagający rodzaj zbiornika wodnego. Ponadto wędkarstwo morskie można uprawiać w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdą się wędki morskie przeznaczone do przeróżnych stylów łowienia. W BigRiver.pl wiemy, jak ważne jest dobre dopasowanie sprzętu, więc spektrum modeli o zróżnicowanych parametrach jest bardzo szerokie.

Wędkarstwo morskie wymaga od sprzętu bardzo wiele, gdyż jest uprawiane w trudnych warunkach. Dlatego też dbając o naszych klientów, zapewniamy im tylko wędki na morze od marek, które są w stanie zagwarantować najwyższą jakość. Są to firmy, takie jak DAM, Daiwa, Mikado, Cormoran, czy Dragon. Udając się na połów ze sprzętem tych firm, z pewnością nie będzie problemów.

Wędki na ryby morskie – czym się odznaczają?

Wędki morskie przeznaczone są do łowienia w różnym stylu. Przede wszystkim różnią się długością. Producenci uwzględniają, że ryby nie zawsze biorą na brzegu, a ustawienie się w dobrym miejscu bywa trudne. Dlatego też w niektórych przypadkach do łowienia w morzu wykorzystuje się stosunkowo długie wędki o długości ponad trzech metrów. Można je wykorzystać na przykład wtedy, gdy nie ma się dostępu do mola. Można jednak łowić również metodą trollingową, czyli z kutra. Wtedy nie potrzeba wędki dłuższej niż trzy metry, a może ona być nawet krótsza. W ofercie naszego sklepu znajdują się wędki na morze o różnej długości, by każdy z wędkarzy mógł dobrać wariant odpowiedni do miejsca i stylu łowienia.

Ponadto w naszym asortymencie znajdują się wędki do łowienia na morzu o zróżnicowanej odległości rzutu, na co wpływa między innymi wędzisko. Jeśli łowi się z brzegu i trzeba zarzucać daleko, lepiej zdecydować się na wędziska stosunkowo miękkie wykonane z włókna szklanego. Podczas połowu z kutra nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia.

Wędki morskie – szeroka oferta

W naszym sklepie odpowiednie wyposażenie znajdą wszyscy wędkarze, niezależnie od stylu łowienia. W ofercie mamy wędki na morze różniące się od siebie długością, a także innymi parametrami technicznymi, które są dokładnie opisane w kartach poszczególnych produktów. Ponadto zapewniamy Państwu kompleksowe wyposażenie wędkarskie niezbędne podczas łowienia na morzu, a w tym osprzęt do wędek morskich oraz inne akcesoria.