Filtruj według

Kategorie
Cena
Długość [cm]
Maksymalna masa wyrzutu [g]
Maksymalna masa wyrzutu [lb]
Waga [g]
0, g 0, g
Producenci
Filtr

Wędki

Jest 650 produktów.

Wędki na ryby

Wędkarstwo to aktualnie zarówno sport, jak i sposób na spędzanie wolnego czasu. Z tego powodu wykształciło się wiele stylów łowienia, do których trzeba umiejętnie dobrać wędki. Jest to bardzo istotne, gdyż na łowisku to właśnie odpowiednio dobrany sprzęt pozwala na skuteczny połów i efektywne podejmowanie ryb z wody. W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki zakres wędek przystosowanych do zróżnicowanych styli łowienia.

Wędki na ryby z naszego asortymenty pochodzą od najbardziej uznanych producentów na świecie, takich jak Jaxon, DAM, Dragon, Mikado, Shimano, Prologic i wiele innych. Dbamy o to, by dostarczyć naszym klientom towar z najwyższej półki, więc wszystkie wędki to starannie wyselekcjonowane modele poszczególnych rodzajów.

Wędki do łowienia ryb dla wymagających

Ze względu na to, że każdy wędkarz preferuje nieco inny styl łowienia, a wędkarstwo uprawia się na różnych łowiskach, producenci wprowadzili na rynek różne wersje wędek, które znacząco się od siebie różnią. To od budowy wędki zależy efektywność na łowisku, więc warto przyłożyć należytą ilość uwagi do dobrania odpowiedniego modelu.

W naszej ofercie znajdują się takie rodzaje wędek jak:
- baty,
- bolonki,
- castingowe,
- feedery i pickery,
- karpiowe,
- matchowe,
- morskie,
- muchowe,
- podlodowe,
- sumowe,
- surfcasting,
- spinningowe,
- teleskopowe.

Jak widać, nawet najbardziej wytrawni wędkarze znajdą szereg modeli, który sprosta ich oczekiwaniom niezależnie od tego, na jakim rodzaju łowiska łowią, a także jakie ryby ich interesują. W sklepie BigRiver.pl znajduje się jednak asortyment nie tylko dla doświadczonych wędkarzy, ale także dla osób początkujących i wędkarzy całkowicie rekreacyjnych. Wszystkie wędki do łowienia ryb z naszego sklepu są jednak tak dobrane, by klienci nie zawiedli się ich jakością.

Wędki na każdą okazję

W naszym sklepie oferujemy wędki na ryby na każdą okazję. Wśród wszystkich rodzajów wędek, które są powszechnie wykorzystywane przez wędkarzy, mamy w ofercie zarówno takie, które wykorzystuje się do łowienia na spokojnych łowiskach, jak i wędki dedykowane do wędkowania w rzekach z szybkim nurtem. Ponadto nie brakuje u nas wędek do łowienia w morzu lub z łodzi, które wymaga od sprzętu nieco innych parametrów technicznych. Mamy w asortymencie nawet tak specyficzne wędki, jak wersje podlodowe do łowienia zimą w przeręblach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi, nasz sklep sprosta wymaganiom każdego wędkarza.

Wędki do łowienia ryb o zróżnicowanych parametrach

Wychodząc naprzeciw zaawansowanym potrzebom wędkarzy, mamy w ofercie wędki o skrajnie odmiennych parametrach technicznych. Poszczególne modele różnią się od siebie między innymi długością. Najkrótsze mają zaledwie kilkadziesiąt centymetrów, a najdłuższe wędki aż 800 cm. Ponadto poszczególne modele różnią się masą, a także giętkością, która jest dla wędkarzy niezwykle istotna, gdyż wpływa na akcję, którą można nimi przeprowadzić. Takie parametry trzeba dobierać w zależności od tego, jakie gatunki ryb chce się łowić, oraz na jakim rodzaju łowiska.