Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Namioty, parasole wędkarskie

Jest 19 produktów.

Namioty i parasole wędkarskie

Wędkarstwo jest sportem, który wymaga niesamowitych pokładów cierpliwości, ale także wytrwałości. Poza długim oczekiwaniem na branie trzeba być także gotowym na to, że będzie trzeba spędzić sporo czasu w trudnych warunkach atmosferycznych, które potrafią się dynamicznie zmieniać. Warto więc wyposażyć się w dedykowane namioty wędkarskie, które są zaprojektowane tak, by skutecznie służyć wędkarzom podczas eskapad. W BigRiver.pl dobrze poznaliśmy potrzeby doświadczonych wędkarzy, więc wiemy, jakich akcesoriów potrzebują. Dlatego też w asortymencie mamy specjalistyczne namioty i parasole wędkarskie, które są bardzo funkcjonalne na łowisku.

Wszystkie z produktów pochodzą od uznanych w branży producentów sprzętu, takich jak Jaxon, czy Radical, którzy również wiedzą, jak spełnić oczekiwania wędakrzy. Ponadto są to marki, które gwarantują nie tylko to, że każdy produkt będzie precyzyjnie zaprojektowany z uwzględnieniem uwag wytrawnych wędkarzy, ale także, że zostanie wykonany z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości.

Namioty wędkarskie – czym różnię się od zwykłych namiotów?

Namioty dla wędkarzy są tak wykonane, żeby pełnić funkcję standardowego namiotu, ale sprawdzić się również na łowisku, bezpośrednio nad wodą. Zazwyczaj mają one konstrukcję, która pozwala schować się przed deszczem i wiatrem, nawet nie wchodząc do środka namiotu. By skutecznie pełnić swoją funkcję, muszą być zaprojektowane z należytą starannością i dlatego w BigRiver.pl dbamy o to, by w asortymencie mieć tylko produkty pochodzące od firm specjalizujących się w produkcji profesjonalnego sprzętu wędkarskiego.

Parasole wędkarskie – ergonomia i wygoda

Parasole dla wędkarzy to oryginalny sprzęt zaprojektowany z myślą o osobach, które muszą spędzić sporo czasu w plenerze, pod deszczem i będąc wystawionym na działanie wiatru. Mają one często dodatkowe osłony, które można wykorzystać prawie, tak samo, jak namiot. Przyczepia się je do stelaża parasola, a dół mocuje do gruntu. Baza do parasola jest tak projektowana, by mogła wytrzymać nawet silne podmuchy wiatru. Tego typu parasole posiadają specjalną rewizję, która pozwala na ustawienie stanowiska wędkarskiego na brzegu i pełne kontrolowanie tego, co się dzieje. Parasole wędkarskie okazują się niezwykle efektywnym rozwiązaniem, zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym, gdy wiatr i deszcze towarzyszy wędkarzom na co dzień.

Produkt tego typu, są tak zaprojektowane, by być odporne na wiatr, a także uszkodzenia mechaniczne. Renomowane firmy, których produkty są u nas dostępne, wykorzystują do tego tylko materiały najwyższej jakości.