Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Przypony spinningowe i dozbrojki

Jest 210 produktów.

Przypony spinningowe i dozbrojki wędkarskie

Łowienie dużych i drapieżnych ryb to dla wielu najbardziej satysfakcjonująca forma wędkarstwa. Wybierając się na ryby i myśląc na przykład o szczupakach, trzeba brać pod uwagę, że niezbędny będzie dobrze dobrany i profesjonalny sprzęt. Bez tego trudno będzie o sukces, a nawet można skończyć z uszkodzonym sprzętem. Przypony spinningowe wędkarskie z naszego sklepu pozwolą na łowienie każdego rodzaju ryb, a ponadto na dostosowanie sprzętu do zróżnicowanego terenu, a w tym dna z licznymi przeszkodami niebezpiecznymi dla żyłki.

W BigRiver.pl dobrze wiemy, że bez solidnego osprzętu trudno o sukces, więc proponujemy Państwu jedynie przypony i dozbrojniki wędkarskie renomowanych firm. Gwarantuje to najwyższą jakość wykonania, a także to, że przypony są zrobione z solidnych materiałów gotowych na starcie z każdym gatunkiem ryb.

Przypony spinningowe wędkarskie – które są najlepsze?

Trudno o jednoznaczne stwierdzenie, które przypony są najlepsze. Nie da się tego określić dlatego, że przypony trzeba dobrać pod kątem tego, na jaki gatunek ryb się poluje. Jeśli są to duże i silne gatunki drapieżne, które są w stanie przeciąć żyłkę bez problemu, trzeba zastosować przypony wykonane z solidniejszego materiału. Powszechnie wykorzystuje się do tego stal, tytan lub wolfram. Popularne są też przypony fluorocarbonowe, które są bardzo mało widoczne dla ryb. Ten wariant jest bardzo popularny wśród wędkarzy, gdyż są to przypony przezroczyste i choć nie są aż tak bardzo wytrzymałe, jak na przykład przypony stalowe, to nawet podczas holowania szczupaka wędkarz ma szansę zakończyć je powodzeniem. W naszym asortymencie można znaleźć wszystkie rodzaje przypon, by każdy z klientów mógł zaopatrzyć się w wariant, który odpowiada jego potrzebom.

W ofercie mamy też dozbrojki wędkarskie wykorzystywane na przykład do łowienia sandaczy lub szczupaków. Zdecydowanie zwiększają efektywność wędkarza i pozwalają zwiększyć ilość wyłowionych ryb. Przypony w różnych rozmiarach

W BigRiver.pl mamy bardzo szeroki asortyment. Są to przypony spinningowe wędkarskie w rozmiarach zaczynających się od 4. a kończących na 100 centymetrach. Dlatego też każdy z wędkarzy bez problemu znajdzie wersję, która mu odpowiada. Ponadto zapewniamy przypony w różnych wersjach, a wszystkie pochodzą od producentów, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich produktów. Dokładna wytrzymałość każdego z produktów podana jest w jego specyfikacji technicznej w opisie.