Filtruj według

Cena
Długość [cm]
Maksymalna masa wyrzutu [g]
Waga [g]
0, g 0, g
Producenci
Filtr

Wędki baty

Jest 85 produktów.

Baty wędkarskie

Wędkarstwo jest aktualnie na tyle rozwinięte, że powszechnie stosuje się przeróżne style łowienia, przy których wykorzystuje się kompletnie odmienny sprzęt. Podstawowym narzędziem są wędki, które jednak dostępne są w skrajnie odmiennych wersjach. W naszej ofercie znajdują się wszystkie powszechnie wykorzystywane wędki, a w tym baty. W BigRiver.pl dbamy o to, by klienci mogli zaopatrzyć się w kompleksowe wyposażenie, które będzie idealnie dopasowane do preferencji, więc baty wędkarskie dobieramy tak, by znajdowały się wśród nich różne wariacje tego typu wędek.

Wiemy, że wędka powinna być wykonana precyzyjnie i z użyciem wysokiej klasy materiałów, przez co ufamy jedynie uznanym na rynku markom, które cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród doświadczonych wędkarzy. Wśród wielu modeli wędek, znajdą się produkty od Jaxon, VDE-R, Mikado, czy Fiume, a także wiele innych. Każda z nich charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i daje gwarancje trwałości.

Baty dla wędkarzy – dla kogo skierowany jest ten typ wędki?

Baty to specyficzny rodzaj wędki, który jest uznawany za sprzęt dla osób zaawansowanych, a przynajmniej średnio-zaawansowanych. Różni się on od tradycyjnych wędek tym, że nie posiada przelotek, co warunkuje pracę z tego typu wędką. Tyczki wędkarskie to sprzęt przeznaczony dla wędkarzy sportowych i wyczynowych, którzy wymagają od sprzętu możliwości bardzo szybkiego operowania. Na pewno każdy doświadczony wędkarz doceni ten rodzaj wędziska. Mimo wszystko wędki baty to również sprzęt dla mniej doświadczonych wędkarzy, gdyż można go używać podczas rekreacyjnego łowienia. Wystarczy nabrać nieco wprawy. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele bat wędkarskich, przez co każdy z wędkarzy może precyzyjnie dobrać odpowiedni model adekwatny do swoich potrzeb, a to z kolei pozwoli na wykorzystanie tego typu wędki na różnego typu łowiskach.

Czy baty wędkarskie są tylko dla zaawansowanych?

Dysponując wędką typu bat, można udać się na większość rekreacyjnych łowisk, gdyż jest to rodzaj wędki, za pomocą którego da się łowić stosunkowo duże ryby. Biorąc pod uwagę, że producenci oferują ten typ wędek w bardzo zróżnicowanych wariantach, w które można u nas się zaopatrzyć, dobranie odpowiedniego modelu bata jest dość łatwe.

Wędki baty w różnych wariantach

W BigRiver.pl proponujemy Państwu szeroką ofertę tyczek wędkarskich o zróżnicowanej długości od 300, aż do 900 centymetrów. Jest to więc przekrój tak szeroki, że pasujące wędki znajdą u nas zarówno bardzo zaawansowani wędkarze, jak i osoby początkujące i wędkarze rekreacyjni.