Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki z przednim hamulcem

Jest 289 produktów.

Kołowrotki z przednim hamulcem

Według doświadczonych wędkarzy odpowiednie dobranie sprzętu do połowu to już połowa sukcesu. Nie ulega wątpliwości, że osprzęt do wędek, taki jak kołowrotek jest niezwykle ważny. Jest to podstawowa opcja, stosowana często zamiennie z multiplikatorami. W naszej ofercie mamy między innymi kołowrotki z przednim hamulcem, które nadadzą się zarówno dla początkujących, jak i średnio-zaawansowanych i zaawansowanych wędkarzy. Ten wariant kołowrotka jest bardzo ceniony przez wędkarzy, którzy już mają doświadczenie z różnymi modelami.

Kołowrotki na przedni hamulec z naszego sklepu pochodzą od najlepszych dostawców, gdyż dbamy o to, by nasi klienci mogli zaopatrzyć się w niezawodny sprzęt, który nie zawiedzie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kołowrotki z hamulcem przednim – dlaczego ten wariant jest polecany?

Wielu wędkarzy poleca wersję w hamulcem przednim, jako pierwszy kołowrotek. Charakteryzuje się on tym, że jest nieco bardziej precyzyjny, niż wersja tylna, co ułatwia użytkowania, zwłaszcza w przypadku osób nieco mniej doświadczonych. Ponadto wędkarze, którzy jeszcze nie mają tak dużego obycia z kołowrotkami, które same w sobie wymagają wprawy od użytkownika, mogą skorzystać na tym, że modele z tylnym hamulcem rzadziej się zacinają.

Kołowrotki do wędki z hamulcem przednim mają też wyjątkowo solidną i zwartą konstrukcję. Są przez to bardzo wytrzymałe i nadają się do łowienia w trudnych warunkach terenowych. Świetnie spiszą się nawet podczas połowu dużych i agresywnych ryb, których holowanie bywa problematyczne.

Zalety kołowrotków z hamulcem przednim

Samo zdecydowanie się na kołowrotki z hamulcem przednim jest posunięciem rekomendowanym dla wędkarzy, którzy mają już nieco doświadczenia, lub chcą nauczyć się posługiwać wygodnym sprzętem wędkarskim. Dostępne u nas kołowrotki pozwalają zdecydowanie zwiększyć komfort łowienia, a także efektywność na łowisku. Wśród zróżnicowanej oferty staramy się jednak zapewnić dostęp zarówno do bardzo zaawansowanych modeli dla wymagających i doświadczonych wędkarzy, jak i warianty podstawowe, które dobrze nadadzą się na początek przygody z wędkowaniem.

Kołowrotki na przedni hamulec w różnych wariantach

W BigRiver.pl zaopatrzą się Państwo w kołowrotki do wędki z hamulcem przednim o różnym przełożeniu, różnej ilości łożysk, a także w zróżnicowanej wielkości.