Filtruj według

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 2 859,00 zł

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Przełożenie

Przełożenie

Ilość łożysk

Ilość łożysk

Multiplikatory

Jest 7 produktów.
Aktywne filtry

Multiplikatory wędkarskie

Doświadczeni wędkarze spędzają wyjątkowo dużo czasu nie tylko na łowisku, ale też na kompletowaniu odpowiedniego sprzętu. Każdy, kto ma doświadczenie w wędkowaniu wie, jak bardzo ważne jest dobranie sprzętu pod kątem specyfiki łowiska i łowionych ryb. W ofercie naszego sklepu znajduje się nie tylko podstawowy sprzęt, ale też osprzęt dla zaawansowanych wędkarzy, taki jak multiplikatory. Z tego typu urządzeń korzystają wędkarze, którzy mają już pewne doświadczenie, gdyż ich obsługa jest stosunkowo trudna. W asortymencie mamy jednak bardzo wiele różnych modeli, takich jak multiplikatory Okuma, przez co również wędkarze średnio-zaawansowani i początkujący znajdą odpowiednie modele dla siebie.

Wszystkie z modeli znajdujących się w naszym sklepie pochodzą od renomowanych dostawców, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonania tego bardzo zaawansowanego technicznie osprzętu. Jest to bardzo ważne, gdyż dzisiejsze multiplikatory do wędek są misternie zaprojektowanymi i wykonywanymi urządzeniami.

Czym są kołowrotki multiplikatory?

Współczesne multiplikatory to alternatywa dla klasycznych kołowrotków. Mają jednak zupełnie odmienną konstrukcję, a ich użytkowanie jest nieco trudniejsze. Sam multiplikator to pewien rodzaj kołowrotka, który jednak ma ruchomą szpulę i charakteryzuje się bardzo dużym przełożeniem, które może wynosić nawet 7:1. Jest to więc sprzęt bardzo różniący się od klasycznych kołowrotków, co przekłada się też na komfort połowu. By wykorzystać pełne możliwości, trzeba mieć jednak odpowiednie doświadczenie. W naszej ofercie znajdują się multiplikatory wędkarskie w różnych wariantach, tak by zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani wędkarze mogli dobrać model spełniający ich potrzeby.

Zalety multiplikatorów do wędek

Największą zaletą wykorzystania multiplikatora jest większy komfort łowienia, o ile wędkarz nabierze już pewnej wprawy. Ponadto zastępując zwykłe kołowrotki multiplikatorami, można poczuć bardziej bezpośredni kontakt z rybą, gdyż samo holowanie ryby przebiega nieco inaczej. Niemałą zaletą, zwłaszcza w trudnych warunkach jest to, że multiplikatory są o wiele bardziej wytrzymałe od zwykłych kołowrotków.

Jaki multiplikator wędkarski wybrać?

W BigRiver.pl mamy bardzo szeroką ofertę multiplikatorów adekwatną do tego, co oferują producenci tego typu sprzętu. Multiplikatory Okuma, a także sprzęt innych marek dostępny jest u nas z bardzo zróżnicowanymi parametrami, jeśli chodzi o wielkość, masę, jak i przełożenie.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.