Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Multiplikatory

Jest 13 produktów.

Multiplikatory wędkarskie

Doświadczeni wędkarze spędzają wyjątkowo dużo czasu nie tylko na łowisku, ale też na kompletowaniu odpowiedniego sprzętu. Każdy, kto ma doświadczenie w wędkowaniu wie, jak bardzo ważne jest dobranie sprzętu pod kątem specyfiki łowiska i łowionych ryb. W ofercie naszego sklepu znajduje się nie tylko podstawowy sprzęt, ale też osprzęt dla zaawansowanych wędkarzy, taki jak multiplikatory. Z tego typu urządzeń korzystają wędkarze, którzy mają już pewne doświadczenie, gdyż ich obsługa jest stosunkowo trudna. W asortymencie mamy jednak bardzo wiele różnych modeli, takich jak multiplikatory Okuma, przez co również wędkarze średnio-zaawansowani i początkujący znajdą odpowiednie modele dla siebie.

Wszystkie z modeli znajdujących się w naszym sklepie pochodzą od renomowanych dostawców, którzy gwarantują najwyższą jakość wykonania tego bardzo zaawansowanego technicznie osprzętu. Jest to bardzo ważne, gdyż dzisiejsze multiplikatory do wędek są misternie zaprojektowanymi i wykonywanymi urządzeniami.

Czym są kołowrotki multiplikatory?

Współczesne multiplikatory to alternatywa dla klasycznych kołowrotków. Mają jednak zupełnie odmienną konstrukcję, a ich użytkowanie jest nieco trudniejsze. Sam multiplikator to pewien rodzaj kołowrotka, który jednak ma ruchomą szpulę i charakteryzuje się bardzo dużym przełożeniem, które może wynosić nawet 7:1. Jest to więc sprzęt bardzo różniący się od klasycznych kołowrotków, co przekłada się też na komfort połowu. By wykorzystać pełne możliwości, trzeba mieć jednak odpowiednie doświadczenie. W naszej ofercie znajdują się multiplikatory wędkarskie w różnych wariantach, tak by zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani wędkarze mogli dobrać model spełniający ich potrzeby.

Zalety multiplikatorów do wędek

Największą zaletą wykorzystania multiplikatora jest większy komfort łowienia, o ile wędkarz nabierze już pewnej wprawy. Ponadto zastępując zwykłe kołowrotki multiplikatorami, można poczuć bardziej bezpośredni kontakt z rybą, gdyż samo holowanie ryby przebiega nieco inaczej. Niemałą zaletą, zwłaszcza w trudnych warunkach jest to, że multiplikatory są o wiele bardziej wytrzymałe od zwykłych kołowrotków.

Jaki multiplikator wędkarski wybrać?

W BigRiver.pl mamy bardzo szeroką ofertę multiplikatorów adekwatną do tego, co oferują producenci tego typu sprzętu. Multiplikatory Okuma, a także sprzęt innych marek dostępny jest u nas z bardzo zróżnicowanymi parametrami, jeśli chodzi o wielkość, masę, jak i przełożenie.