Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Pokrowce wędkarskie

Jest 66 produktów.

Pokrowce wędkarskie

Sprzęt dla wędkarza jest czymś, co w dużej mierze decyduje o jego skuteczności na łowisku. Dlatego też każdy wędkarz dba o swoje wędki i cały osprzęt z jak największa pieczałowitością. Odpowiednie akcesoria do przenoszenia i przetrzymywania sprzętu wędkarskiego są niezbędne, by móc długo i bezproblemowo eksploatować swój sprzęt do wędkowania. W BigRiver.pl dobrze wiemy, jak jest to istotne, więc w ofercie mamy różnego rodzaju pokrowce wędkarskie dedykowane do wędek oraz innego sprzętu. Są to pokrowce specjalnie zaprojektowane pod kątem wędek, więc każdy z nich idealnie wpisuje się w potrzeby wędkarzy. W sklepie mamy produkty, takich firm, jak Daiwa, Black Cat, Cormoran, Cruzade, czy Dragon. Są to marki, które doświadczonym wędkarzom jednoznacznie kojarzą się z jakością najwyższej klasy.

Pokrowce dla wędkarzy – kiedy się przydadzą?

Specjalistyczne pokrowce dla wędkarzy przydadzą się zawsze, gdy wędkarz zechce udać się w teren. Większość łowisk jest tak zlokalizowana, że sprzęt trzeba tam przenieść, a wcześniej zazwyczaj przewieźć autem lub innym środkiem transportu. W takich sytuacjach nietrudno o przypadkowe zniszczenie sprzętu, jeśli prawidłowo się go nie zabezpieczy. Pokrowce dla wędkarzy z naszej oferty idealnie sprawdzą się więc do zabezpieczenia sprzętu przed mechanicznym uszkodzeniem w podróży, w czasie przenoszenia w plenerze, a także podczas zwykłego przechowywania. W ofercie mamy bardzo wiele różnych modeli, więc z pewnością każdy wędkarz znajdzie wariant, który spełni jego oczekiwania.

Jaki pokrowiec wędkarski wybrać?

W zależności od tego, jakie ma się potrzeby, można wybrać twardy i usztywniony pokrowiec, lub nieco bardziej miękki. Decyzję o tym, który będzie lepszy w danej sytuacji, należy podjąć na podstawie tego, jak będzie się go użytkować. Jeśli pokrowiec ma często służyć w podróży, lepiej zdecydować się na sztywny pokrowiec wędkarski, który skutecznie zabezpieczy sprzęt przed zniszczeniem mechanicznym. Jeśli jednak ma on służyć głównie do przechowywania wędki w domu wystarczy, by był on lekko usztywniony lub po prostu wykonany z grubego materiału.

Pokrowce wędkarskie – różne długości

W ofercie BigRiver.pl mamy szerokie spektrum produktów, które można łatwo dobrać pod kątem swoich potrzeb, jeśli chodzi o wielkość. Są to zarówno krótkie pokrowce dopasowane do wędek krótkich lub składanych, których długość nie przekracza jednego metra, jak również takie, które mają nawet półtora lub dwa metry.