Pokrowce wędkarskie

Jest 58 produktów.
Aktywne filtry

Pokrowce wędkarskie

Sprzęt dla wędkarza jest czymś, co w dużej mierze decyduje o jego skuteczności na łowisku. Dlatego też każdy wędkarz dba o swoje wędki i cały osprzęt z jak największa pieczałowitością. Odpowiednie akcesoria do przenoszenia i przetrzymywania sprzętu wędkarskiego są niezbędne, by móc długo i bezproblemowo eksploatować swój sprzęt do wędkowania. W BigRiver.pl dobrze wiemy, jak jest to istotne, więc w ofercie mamy różnego rodzaju pokrowce wędkarskie dedykowane do wędek oraz innego sprzętu. Są to pokrowce specjalnie zaprojektowane pod kątem wędek, więc każdy z nich idealnie wpisuje się w potrzeby wędkarzy. W sklepie mamy produkty, takich firm, jak Daiwa, Black Cat, Cormoran, Cruzade, czy Dragon. Są to marki, które doświadczonym wędkarzom jednoznacznie kojarzą się z jakością najwyższej klasy.

Pokrowce dla wędkarzy – kiedy się przydadzą?

Specjalistyczne pokrowce dla wędkarzy przydadzą się zawsze, gdy wędkarz zechce udać się w teren. Większość łowisk jest tak zlokalizowana, że sprzęt trzeba tam przenieść, a wcześniej zazwyczaj przewieźć autem lub innym środkiem transportu. W takich sytuacjach nietrudno o przypadkowe zniszczenie sprzętu, jeśli prawidłowo się go nie zabezpieczy. Pokrowce dla wędkarzy z naszej oferty idealnie sprawdzą się więc do zabezpieczenia sprzętu przed mechanicznym uszkodzeniem w podróży, w czasie przenoszenia w plenerze, a także podczas zwykłego przechowywania. W ofercie mamy bardzo wiele różnych modeli, więc z pewnością każdy wędkarz znajdzie wariant, który spełni jego oczekiwania.

Jaki pokrowiec wędkarski wybrać?

W zależności od tego, jakie ma się potrzeby, można wybrać twardy i usztywniony pokrowiec, lub nieco bardziej miękki. Decyzję o tym, który będzie lepszy w danej sytuacji, należy podjąć na podstawie tego, jak będzie się go użytkować. Jeśli pokrowiec ma często służyć w podróży, lepiej zdecydować się na sztywny pokrowiec wędkarski, który skutecznie zabezpieczy sprzęt przed zniszczeniem mechanicznym. Jeśli jednak ma on służyć głównie do przechowywania wędki w domu wystarczy, by był on lekko usztywniony lub po prostu wykonany z grubego materiału.

Pokrowce wędkarskie – różne długości

W ofercie BigRiver.pl mamy szerokie spektrum produktów, które można łatwo dobrać pod kątem swoich potrzeb, jeśli chodzi o wielkość. Są to zarówno krótkie pokrowce dopasowane do wędek krótkich lub składanych, których długość nie przekracza jednego metra, jak również takie, które mają nawet półtora lub dwa metry.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.