Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtr

Podbieraki, osęki, siatki wędkarskie

Jest 114 produktów.

Podbieraki, osęki i siatki wędkarskie - BigRiver.pl

Kompletując akcesoria wędkarskie, nie można zapomnieć o sprzęcie, który pozwoli podebrać rybę z wody. Mianowicie chodzi o podbieraki wędkarskie. Ich dobranie może być problematyczne, zwłaszcza gdy ktoś nie ma w tym doświadczenia, jednak w BigRiver.pl dobrze znamy potrzeby wędkarzy, więc w ofercie posiadamy bardzo wiele modeli podbieraków. Są to rozmaite warianty, które pozwolą dobrać podbierak niezależnie od tego, jakie gatunki ryb się łowi, czy na jakim łowisku wędkuje.

Podbieraki, a także osęki wędkarskie i siatki, które również mamy w ofercie to dość newralgiczny sprzęt który, choć jest prosty, nie może zawieść, gdyż skończy się to bardzo źle. Dlatego też bazujemy jedynie na produktach pochodzących od uznanych wśród wędkarzy marek. Są to takie firmy jak Jaxon, Colmic, Konger, Browning, Prorex, czy Daiwa.

Podbieraki wędkarskie – parametry, na które trzeba zwrócić uwagę

Kupując podbierak do ryb, trzeba przede wszystkim zastanowić się, do jakich gatunków ryb będzie się go wykorzystywało. W zależności o ich wielkości trzeba wybrać taki podbierak, który będzie odpowiednio solidny do danego gatunku, ale jednak nie nazbyt duży, by nie ograniczać ruchów. Podbierak tak samo, jak solidny musi być też poręczny. Podbieraki i siatki wędkarskie z naszej oferty dostępne są w przeróżnych wielkościach i nadają się do wszystkich rodzajów ryb, które powszechnie się łowi.

Różne modele podbieraków mają też zróżnicowany kształt i gęstość oczek w siatce. Szeroka gama produktów znacznie różniących się pod tym kątem sprawia, że w naszej ofercie każdy wędkarz znajdzie podbierak idealnie wpisujący się w jego potrzeby.

Osęki wędkarskie – kiedy się przydadzą?

Gdy łowi się większe gatunki ryb, niezbędne okazują się osęki wędkarskie. Są to odpowiednio wyprofilowane haki do wyławiania dużych gatunków ryb. Zazwyczaj wykorzystuje się je do lądowania ryb drapieżnych. W BigRiver.pl mamy dostępne różne wersje haków, które dodatkowo można wybrać w różnych wersjach, jeśli chodzi o długość. Niektóre z modeli mają sztyce teleskopowe, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi.

Wiemy, że tego typu sprzęt jest poddawany intensywnej eksploatacji, więc musi być bardzo solidny. Dlatego tez producenci, którym ufamy, dostarczają sprzęt wykonany z najwyższej klasy solidnych materiałów, które są odporne zarówno na trudne warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zaopatrujący się u nas wędkarze mogą śmiało udać się w teren nie bojąc się o nagłą awarię sprzętu.