Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 76,00 zł

Marka

Marka

Waga[KG]

Waga[KG]

Ziarna wędkarskie i pozostałe

Jest 39 produktów.
Aktywne filtry

Ziarna wędkarskie

Podczas wyprawy na ryby nie wolno zapominać o zanęcie. Bez niej trudno będzie cokolwiek złowić, a tym bardziej cieszyć się optymalnym braniem. Ziarna wędkarskie dostępne w naszej ofercie pozwolą na skuteczne nęcenie ryb, a niektóre z nich nadadzą się także, jako przynęty do założenia na haczyk. W BigRiver.pl w asortymencie mamy bardzo wiele rodzajów ziarna, gdyż dobrze znamy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw ich potrzebom.

Dostępne u nas ziarna dla wędkarzy pochodzą od tak znanych producentów, jak Traper, czy Stil, które słyną z ziaren najwyższej jakości. Dysponując tego typu ziarnem, nie trzeba martwić się o problemy z nęceniem na dowolnym zbiorniku wodnym.

Ziarna wędkarskie – jak się je wykorzystuje na łowisku?

Ziarna dla wędkarzy to standardowy produkt wykazujący się bardzo wysokim poziomem skuteczności podczas nęcenia. Można rozsypać je w akwenie, jako samodzielną zanętę, lub wykorzystać razem z dodatkami wzbogacającymi mieszankę o proteiny i cukry. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ziarna zmieszać z dipami mokrymi, które są w stanie dodatkowo wzmocnić smak i aromat zanęty, co dobrze wpłynie na wyższą skuteczność nęcenia. W naszej ofercie znajdują się zarówno ziarna do nęcenia, jak i wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak dodatki sypkie i dodatki mokre do zanęt.

Ziarna wędkarskie uznanych producentów dostępne są w różnych wersjach smakowych. Poszczególne gatunki ryb mają zróżnicowane preferencje smakowe, co sprawia, że trzeba dobrać ziarno pod kątem konkretnego gatunku ryby. Ważne jest również to, by dopasować je do danego akwenu, gdyż na każdy, nieco inne ziarno może okazać się skuteczne.

Ziarna dla wędkarzy w różnych wersjach – preparowane i pasteryzowane

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne wersje ziarna dla wędkarzy. Pierwsze z nich to wersje preparowane, które dostępne są w poręcznych workach. Można je wykorzystać samodzielnie lub do zrobienia mieszanki. Podobne zastosowanie znajdują też wersje pasteryzowane w słoiku, jednak te są na tyle duże, że posłużą też, jako samodzielna przynęta do założenia na haczyk. Sporą zaletą ziarna pasteryzowanego dostępnego w ten sposób jest to, że można je wykorzystać nawet kilka dni po otworzeniu, gdyż się nie zepsuje. Jest ono też doprowadzone do optymalnej miękkości, a za zwiększoną skuteczność odpowiadają dodatki aromatów i intensywnych smaków prowokujących ryby.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.