Filtruj według

Cena

Cena

  • 60,00 zł - 100,00 zł

Marka

Marka

Długość [cm]

Długość [cm]

Tuby wędkarskie

Jest 2 produktów.
Aktywne filtry

Tuby wędkarskie

Wybranie się na ryby zazwyczaj wiąże się z wieloma problemami logistycznymi. Ilość sprzętu, który zabiera się na łowisko, często jest tak duża, że trzeba bardzo rozsądnie podejść do organizacji wyprawy, by przez przypadek nie uszkodzić wędki lub nie zgubić osprzętu do niej. W BigRiver.pl dobrze znamy codzienne troski i problemy wędkarzy, więc w ofercie u nas nie może zabraknąć dedykowanego sprzętu, takiego jak tuby wędkarskie. Służą one do przetrzymywania, a także przenoszenia wędek w terenie, co chroni je przed uszkodzeniem, a także pozwala na wygodny transport.

Wiemy, ze wędkarzy zwracają dużą uwagę na jakość sprzętu, dlatego też w naszej ofercie znajdują się tuby dla wędkarzy zaprojektowane i wykonane przez renomowane firmy gwarantujące jakość na najwyższym poziomie. Są to takie marki, jak Jaxon, czy Mikado.

Tuby wędkarskie – wygoda i ochrona sprzętu

Zaopatrzenie się w tuby na ryby jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli regularnie transportuje się wędki. Chowając je luzem do bagażnika samochodowego lub przenoszą w terenie w ręku, można bardzo łatwo uszkodzić wędzisko. Ryzyko nie sprowadza się tylko do połamania wędki, ale też porysowania, co również obniży jej trwałość. Dysponując dedykowaną tubą wędkarską, można ochronić sprzęt przed porysowaniem, a także połamaniem. Nawet jeśli wędka zostanie czymś przygnieciona, zazwyczaj wyjdzie z takiej sytuacji cało, a by została całkowicie uszkodzona, trzeba by mieć naprawdę dużo pecha – o ile ma się solidne tuby na ryby, przenoszenie sprzętu jest bardzo bezpieczne

W BigRiver.pl proponujemy Państwu różne wariantu tub wędkarskich, by każdy wędkarz mógł swobodnie dopasować taki model, który będzie pasował do wykorzystywanego przez niego wędziska, a także stylu użytkowania. Wśród wielu modeli dostępnych w naszym asortymencie dostępne są zarówno wersje stosunkowo krótkie, które mają nieco ponad jeden metr długości, jak i wersje o wiele dłuższe przekraczające nawet dwa metry. Wszystkie z nich są jednak tak zaprojektowane, by codzienne użytkowanie nie sprawiało kłopotów i było bardzo wygodne.

Tuby dla wędkarzy – idealny gadżet do przenoszenia wędki w terenie

Przetrzymywanie wędki w domu jest dość łatwe, ale gdy trzeba nieść ją w terenie przez długi dystans, staje się to bardzo niewygodne. Dzięki dedykowanym tubom dla wędkarzy można ten problem całkowicie zniwelować, gdyż dostępne u nas tuby w większości modeli są przystosowane do przenoszenia dzięki specjalnym pasom na ramię.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.