Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Wiadra wędkarskie

Jest 10 produktów.

Wiadra wędkarskie

Wybierając się na ryby, trzeba mieć ze sobą jakiś pojemnik na zanęty, który przy okazji może posłużyć, jako uniwersalne wiadro. W BigRiver.pl mamy duże doświadczenie w zaopatrywaniu początkujących, jak i wytrawnych wędkarzy, więc dobrze wiemy, czego potrzebują. Wiadra wędkarskie z naszej oferty przystosowane są do szerokiego spektrum potrzeb wędkarzy i są tak projektowane, by móc służyć, na przykład, jako wiadra na zanętę, ale także, jako uniwersalne wiaderka i pojemniki.

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na produkty wysokiej jakości, które pochodzą od producentów świetnie znających rynek i potrafiących spełnić wymagania wędkarzy. Są to takie marki jak Jaxon, Mikado, Drennan, czy Browning. Dzięki temu wiadra dla wędkarzy idealnie trafiają w ich potrzeby.

Wiadra wędkarskie – jakie wiadra przydadzą się na łowisku?

Na łowisku mogą przydać się różne typy wiader. Przede wszystkim trudno się obyć bez wygodnego pojemnika na zanętę. Zazwyczaj potrzeba jej mieć dość sporo, a noszenie zanęty w workach, siatkach, czy fabrycznych opakowaniach jest bardzo niewygodne. Optymalnym rozwiązaniem okazują się dedykowane wiadra wędkarskie, które są dopasowane wielkością, a także sposobem zamykania do tego typu użytku.

W naszej ofercie jest bardzo wiele modeli wiader wędkarskich, które znacząco się od siebie różnią, by spełnić zróżnicowane potrzeby wędkarzy. W naszym asortymencie staramy się zapewnić, jak największy wybór, jeśli chodzi o wielkość wiader, a także sposób zamykania.

Pojemniki na ryby – praktyczne i wygodne

Proponujemy Państwu także bardzo praktyczne pojemniki na ryby, które dopasowane są do przenoszenia niewielkiej ilości zanęty, lub na przykład przynęt. Poza dużymi wiadrami, które mogą mieć nawet do dwudziestu pięciu litrów pojemności, mogą Państwo więc dokupić też małe i funkcjonalne pojemniki o pojemności od pół do dwóch litrów.

Wszystkie z pojemników i wiader dostępnych w naszej ofercie są wykonane z bardzo solidnych materiałów, które nie zawiodą na łowisku nawet w najtrudniejszych warunkach. Można w nich przenosić stosunkowo duże obciążenia, a ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Niektóre modele to także dobre wiadra na ryby, które można wykorzystać do przetrzymywania złowionych ryb. Nie może u nas zabraknąć także zaawansowanych wiader z dodatkowymi pasami do wygodnego noszenia, a także wiaderek termicznych, w których można przetrzymywać żywą zanętę lub przynęty.