Filtruj według

Cena

Cena

  • 154,00 zł - 419,00 zł

Marka

Marka

Długość [cm]

Długość [cm]

Minimalna masa wyrzutu [g]

Minimalna masa wyrzutu [g]

Maksymalna masa wyrzutu [g]

Maksymalna masa wyrzutu [g]

Wędki matchowe

Jest 22 produktów.
Aktywne filtry

Wędki matchowe

Łowienie odległościowe w Polsce regularnie zyskuje na popularności. Coraz więcej wędkarzy docenia ten styl łowienia i wykorzystuje go zamiast na przykład łowienia gruntowego. Wymaga to jednak zaopatrzenia się w specjalistyczne wędki matchowe dedykowane specjalnie do metody odległościowej. Mają one nieco odmienną konstrukcję od wędek gruntowych, co istotnie wpływa na parametry sprzętu. W naszej ofercie znajdują się wędki match w zróżnicowanych wariantach, by nasi klienci mogli swobodnie dobrać sprzęt adekwatny do ich potrzeb.

W Big River.pl wiemy, że łowienie metoda odległościową wymaga bardzo solidnego sprzętu, bez którego połów może skończyć się uszkodzeniem wędki. Dlatego też nie idziemy na kompromisy, jeśli chodzi o jakość produktów, które oferujemy i sprzedajemy tylko sprzęt uznanych marek, takich jak Jaxon, Megabaits, VDE-R, Okuma, Daiwa, czy Dragon. Ponadto mamy w ofercie wędki tego typu od innych producentów, których również wędkarzom nie trzeba przedstawiać, gdyż cieszą się ogromnym zaufaniem.

Wędki matchowe – charakterystyka wędek odległościowych

Tego typu wędki mają specyficzną konstrukcję. Zazwyczaj charakteryzują się długością od 390 do 450 cm i właśnie taki przekrój wędek mamy w swojej ofercie. Proponujemy na tyle zróżnicowane modele, że zarówno doświadczenie, jak i początkujący w tej metodzie wędkarze znajdą model adekwatny do ich potrzeb. Wędki match odznaczają się stosunkowo cienkim blankiem, przez musi on być wykonany z bardzo trwałych materiałów. Wpływa na to również fakt, że musi on bardzo dużo wytrzymać, gdyż tę metodę łowienia często stosuje się w niezwykle wymagających warunkach. Uznani producenci sprzętu wykorzystują więc trwałe, lecz lekkie materiały, by zapewnić wędkarzom najwyższy poziom komfortu.

Tylko to zapewni, że podczas holowania dużych ryb, które jest powszechne w czasie łowienia odległościowego sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu. Poza dobrą jakością wykonania bardzo ważne jest również zwrócenie uwagi na to, by dobrać długość wędki do swoich potrzeb.

Wędki match dla wymagających

W BigRiver.pl zapewniamy kompleksowe wyposażanie wędkarzy. Wędki match dostępne są i nas we wszystkich wariantach tego typu wędek, które wykorzystuje się podczas łowienia tą metodą. Ponadto wędkarze mogą u nas zaopatrzyć się w kompleksowy osprzęt do wędek match oraz wszelkie niezbędne akcesoria do wędkowania. Wybór ułatwia bardzo szeroka oferta idealnie dopasowana do zróżnicowanych potrzeb.

close
Newsletter
Darmowa dostawa!
Zapisz się do newslettera, a my wyślemy Ci kod na darmową dostawę!
Zapisz się
Pamiętaj, zawsze możesz się wypisać.