Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki spinningowe

Jest 138 produktów.

Kołowrotki spinningowe

Kompletując sprzęt wędkarski, trzeba skupić się nie tylko na odpowiednim rodzaju wędki, ale także na prawidłowo dobranym osprzęcie. Preferując wędki spinningowe, trzeba tez zaopatrzyć się w dedykowane do tego stylu łowienia kołowrotki spinningowe. Tego typu połów wymaga od wędkarza pewnych umiejętności i doświadczenia, a także dobrania niezawodnego sprzętu. W BigRiver.pl dobrze wiemy, jak istotne w newralgicznych momentach jest to, by kołowrotek nie przeszkodził w holowaniu ryby, więc nasz asortyment kompletujemy jedynie na bazie sprawdzonych produktów cieszących się dobrymi opiniami wędkarzy.

Wśród wielu modeli można u nas znaleźć produkty takich marek, jak Shimano, Daiwa, DAM, Dragon, Jaxon, Konger, czy Ryobi. Są to więc renomowane marki, które zapewnią niezawodność nawet podczas najbardziej wymagających akcji.

Kołowrotki do spinningu – dlaczego są tak istotne?

Odpowiedni dobór sprzętu, takie jak kołowrotki spinning Shimano jest istotne, gdyż sam kołowrotek to jeden z najważniejszych elementów wędki. To właśnie kołowrotek umożliwia holowanie ryby, które jest kwintesencją spinningu. Od dobrze dobranego kołowrotka zależy bardzo wiele, a gdy w tej kwestii dojdzie do uchybień, można całkowicie stracić szansę na udany połów.

Kołowrotki spinnignowe pozwalają na umiejętne i delikatne holowanie ryby w taki sposób, by móc ją podjąć z wody, a jednocześnie nie uwolniła się z haczyka. Wymaga to sporej ilości doświadczenia i umiejętności, a ten rodzaj wędkowania jest uznawany za bardzo trudny. Możliwości w zakresie holowania zależą w dużej mierze od rodzaju kołowrotka i jego parametrów technicznych. Trzeba je umiejętnie dobrać w zależności od rodzaju posiadanej wędki, a także wielkości ryb, na które się poluje. Ponadto ważne jest uwzględnienie typu łowiska. W naszej ofercie znajduje się bardzo szerokie spektrum kołowrotków, by każdy z wędkarzy mógł wybrać model spełniający jego kryteria.

Kołowrotki spinningowe -w różnych wariantach

W Big River wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i oferujemy sprzęt w różnych wariantach. Są to kołowrotki w rozmiarze od 1000 do 6000, które mają przełożenie zaczynające się od 4.6, a kończące się nawet na 7.1. W zależności od modelu mają one od jednego, aż do 12 łożysk, więc można dopasować konkretny model do preferencji każdego wędkarza. Dokładne parametry techniczne każdego z modeli są zawarte w specyfikacji znajdującej się w opisach produktów.