Filtruj według

Cena
Producenci
Ilość łożysk
Filtr

Kołowrotki feederowe i gruntowe

Jest 53 produktów.

Kołowrotki feederowe i gruntowe

Kompletując osprzęt do wędkowania, nie wolno zapominać o jednym z najistotniejszych elementów, jakim jest kołowrotek. Jest to newralgiczny element całej wędki, który może ułatwić, lub gdy jest źle dobrany zdecydowanie utrudnić połów. W ofercie BigRiver.pl mamy szerokie spektrum kołowrotków, a w tym kołowrotki feederowe i gruntowe, które dedykowane są do wędkarstwa gruntowego. Są to bardzo solidne kołowrotki, które docenią doświadczeni wędkarze lubujący się w tym stylu łowienia.

W tej branży mamy bardzo wiele lat doświadczenia, dlatego też tak samo, jak nasi klienci doceniamy jakość sprzętu wędkarskiego. W ofercie naszego sklepu znajdują się więc tylko produkty renomowanych marek, takie jak kołowrotki gruntowe Jaxon Staroi, czy też kołowrotki gruntowe Daiwa. Jest to profesjonalny sprzęt przeznaczony zarówno dla początkujących wędkarzy, jak i najbardziej wymagających adeptów wędkarstwa gruntowego.

Kołowrotki feederowe i gruntowe – na co zwrócić uwagę?

W asortymencie posiadamy bardzo szerokie spektrum kołowrotków gruntowych. Są one tak dobrane, by sprostać wymaganiom na różnego rodzaju łowiskach, a także podczas połowu ryb o różnej masie. Nie ulega wątpliwości, że dobranie odpowiedniego kołowrotka pod kątem powyższych aspektów to połowa sukcesu na łowisku.

Sprzęt, taki jak kołowrotki gruntowe Jaxon Satori charakteryzuje się stosunkowo prostą konstrukcją. Jest to jego zaleta, gdyż jest prosty w obsłudze i bardzo praktyczny, a ze względu na wysoką jakość użytych do produkcji materiałów, jest też bardzo wytrzymały. Dzięki temu nadaje się do połowu nawet dużych ryb. Kołowrotki feederowe można wykorzystać do połowu w głębokich jeziorach, a nawet rzekach o bardzo rwącym nurcie. Duże drapieżne ryby także nie stanowią wyzwania dla tego typu wędek.

Dodatkowe parametry kołowrotka gruntowego

Kołowrotki gruntowe w większości modeli mają też tylny hamulec. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż znacząco ułatwia holowanie ryby. Najbardziej skorzystają z tego wędkarze, których interesują głównie stosunkowo duże okaz, które mają wysoką wagę. Dodatkową opcją, która się przyda, jest wolny bieg dający więcej możliwości podczas holowania, a także pozwalający na swobodne odstawienie wędki na podpórkę. W ofercie naszego sklepu jest bardzo wiele modeli, które odznaczają się tego typu parametrami. Kołowrotki feeder mogą mieć zróżnicowaną specyfikę, więc trzeba je bardzo precyzyjnie dobrać pod kątem zbiornika, na którym się łowi.

W BigRiver.pl dobrze wiemy, że bardzo ważne jest, by precyzyjnie wybrać kołowrotek, uwzględniając cały szereg cech, takich jak przełożenie, masa, czy rodzaj budowy. Dlatego też oferujemy bardzo wiele modeli, wśród których nasi klienci mogą bez problemu wybrać takie, które spełnią ich oczekiwania. Szczegółowe parametry każdego z nich zawarte są w opisach produktów.