Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Pozostałe błystki

Jest 38 produktów.

Pozostałe błystki

Przez lata rozwoju akcesoriów wędkarskich, na rynku pojawiło się bardzo wiele wersji przynęt. Wśród nich bardzo dużą popularnością cieszą się błystki wędkarskie, które mają uniwersalną budowę i wygląd, przez co są łatwe do wykorzystania i skuteczne. W naszej ofercie, poza klasycznymi błystkami obrotowymi i wahadłowymi, dostępne są także pozostałe błystki, które weszły do powszechnego użytkowania. Wśród wędkarzy często wykorzystuje się też błystki podlodowe, algi, wydry, czy błystki antyzaczepowe. Są to błystki stosowane przez doświadczonych, a także początkujących wędkarzy, w zależności od łowiska i warunków na nim panujących.

Wszystkie przynęty, takie jak pozostałe błystki wędkarskie z naszej oferty pochodzą od tak uznanych marek, jak Mikado, czy Jaxon, przez co nasi klienci mają gwarancję, że są to produkty najwyższej klasy.

Pozostałe błystki – jakie błystki stosuje się poza standardowymi?

Poza popularnymi wahadłówkami i obrotówkami bardzo powszechnie stosuje się pozostałe błystki wędkarskie, takie jak błystki podlodowe. Są one nieco inaczej zbudowane, niż klasyczne błystki, jednak często podstawowa różnica tkwi w tym, że mają one nieco inny kolor. Są bardziej jaskrawe, by były dobrze widoczne z daleka nawet w ciemnej wodzie charakterystycznej dla wędkarstwa podlodowego. Mogą również mieć dodatkowe dekoracje. Ciekawe jest, że nie zawsze są tak bardzo podobne do ryby, choć cechują się bardzo wysoką skutecznością. Jako że wędkarstwo podlodowe staje się w Polsce coraz bardziej popularne w naszej ofercie mamy wiele rodzajów błystek podlodowych. Są one dostępne też w zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Wśród pozostałych rodzajów błystek, jedną z najbardziej podstawowych są błystki algi. Mają dość prostą konstrukcję, choć są niezwykle skuteczne i łowi się na nie bardzo łatwo. Producenci na rynek wprowadzili też błystki wydry mające równie prostą konstrukcję.

Funkcjonalne błystki antyzaczepowe

Ciekawą z dostępnych opcji są też błystki antyzaczepowe, które są tak zaprojektowane, by unikać zaczepienia się haka lub kotwicy o roślinność, lub inne elementy dna. Jest to specyficzny rodzaj błystki, które na niektórych łowiskach sprawdzi się idealnie.

W naszej ofercie staramy się zapewnić, jak najszerszy wybór błystek, by każdy mógł wybrać wariant, który mu będzie, jak najlepiej odpowiadał. Wśród nich są jednak tylko produkty renomowanych marek, które są na tyle dobrze przemyślane, by zapewnić satysfakcjonującą efektywność.