Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Błystki obrotowe

Jest 602 produktów.

Błystki obrotowe

Przez dziesięciolecia na rynku wykształciło się wiele rodzajów przynęt. Jednymi z najbardziej popularnych i znanych wśród wędkarzy są błystki obrotowe. Te klasyczne przynęty wykorzystuje się do połowu przeróżnych gatunków ryb, a ponadto są uniwersalne do tego stopnia, że wykorzystuje się je na różnego rodzaju łowiskach. Przez lata ten typ przynęty zdobywał uznanie wśród wędkarzy, wykazują się wysokim poziomem skuteczności, a także wygody użytkowania. W naszym sklepie można nabyć różne wersje błystek obrotowych dostosowanych do szerokiej gamy potrzeb. Przynęty z naszego sklepu różnią się wielkością, kolorem, a także wyglądem. Ponadto w ofercie mamy różne marki.

W BigRiver.pl wiemy, jak ważna jest specjalizacja, więc proponujemy Państwu błystki obrotowe wędkarskie, takich marek, jak Jaxon, Dragon, DAM, Savage Gear, Konger, Balzer, HRT, czy Blue Fox. Te marki od lat produkują wysokiej jakości przynęty, więc są to sprawdzone w praktyce produkty.

Błystki obrotowe –jak wyglądają?

Standardowe błystki obrotowe składają się z korpusu, kotwicy i blaszki. Sam korpus stanowi już obciążenie i odpowiada za ustawienie się przynęty w wodzie. Blaszka, czyli paletka, podczas ruchu przynęty obraza się wokół korpusu oddziałując na zmysły ryby. Na rynku dostępne są różne wersje kolorystyczne błystek, które można dobrać pod kątem konkretnego łowiska i gatunku ryb, jednak to właśnie ruch obrotowy błystki jest bardzo istotny, gdyż działa na linię boczną ryby zwracając na siebie jej uwagę. W naszym sklepie można nabyć dziesiątki rodzajów błystek, które dostępne są w skrajnie odmiennej kolorystyce, by móc indywidualnie dobrać przynętę do swoich potrzeb.

Błystki obrotowe wędkarskie – w jakich warunkach będą skuteczne?

Błystki obrotowe sprawdzają się od lat w najróżniejszych warunkach. Popularne obrotówki są jednak szczególnie chętnie wykorzystywane w nieco zanieczyszczonych akwenach, w których ryby mniej polegają na zmyśle wzroku, a bardziej na linii bocznej. To właśnie intensywny ruch obrotowy błystki sprawia, że ten rodzaj przynęty jest tak skuteczny. Sprawdzi on się w różnych stylach łowienia, jednak najbardziej trafi w gust osób, które stosunkowo szybko ściągają przynętę.

W BigRiver.pl wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, zapewniamy różne wersje pod względem nie tylko kolorystycznym, ale także wielkości i ciężaru przynęty. Najmniejsze z błystek ważą zaledwie 3 gramy, a największe nawet kilkunastokrotnie więcej.