Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Błystki wahadłowe

Jest 134 produktów.

Błystki wahadłowe

Wśród wielu rodzajów przynęt, jednymi z najbardziej popularnych są błystki. Wśród nich jednymi z najpowszechniejszych stały się błystki wahadłowe, które przez lata świetnie sprawdzają się na łowiskach, wykazują się wysokim poziomem efektywności. Ten rodzaj przynęty może występować w bardzo różnych wariantach, a w naszym sklepie mamy dziesiątki rodzajów błystek wahadłowych. Stanowią alternatywę dla błystek obrotowych, które również mamy w naszym asortymencie.

W BigRiver.pl staramy się zapewnić klientom sprzęt z najwyższej półki, dlatego też w naszej ofercie znajdują się błystki wahadłowe wędkarskie, takich marek, jak Mikado, Jaxon, DAM, Rapala, Polsping, czy Madcat. Przynęty tych producentów od lat sprawdzają się na akwenach na całym świecie.

Błystki wahadłowe – jak są skonstruowane?

Błystki w wersji wahadłowej zbudowane są z blaszki, kotwicy i korpusu. Sama koncepcja jej działania jest taka, że skrzydełko wykonując ruch oscylacyjny, ma rzucać się w oczy rybom. Dzięki wolnemu ściąganiu blaski odbite od blaszki bardzo mocno prowokują rybę i pozwalają się zauważyć. Budowa wahadłówki różni się od wersji obrotowej tym, że rusza się w nieco innym zakresie. Nie przypomina on naturalnego ruchu płetw tak jak w przypadku obrotówek. Dlatego też błystki wahadłowe wędkarskie przeznaczone są do nieco innego zastosowania, niż wersje obrotowe, choć w wielu akwenach okażą się bardzo skuteczne.

Błystki tego rodzaju mogą występować w bardzo różnych wariantach kolorystycznych, które trzeba dobrać indywidualnie pod kątem konkretnego łowiska na podstawie tego, jakie ryby tam żerują, oraz co jest ich naturalnym pokarmem. W naszej ofercie znajdują się dziesiątki rodzajów błystek wahadłowych wędkarskich, więc każdy bez problemu wybierze wariant spełniający jego potrzeby.

Ponadto wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom wędkarzy, oferujemy Państwu błystki w różnych rozmiarach. Różnią się one wagą, wielkością i wyglądem, przez co można je dobrać pod kątem konkretnego gatunku łowionych ryb. Sprawdzą się idealnie u osób, które preferują wolne ściąganie przynęty.

Błystki wahadłowe wysokiej jakości

Ważne jest, by zaopatrywać się w błystki renomowanych producentów, którzy są w stanie zapewnić duży realizm wyglądu przynęty. Dostępne w BigRiver.pl przynęty odznaczają się bardzo żywą kolorystyką, która do złudzenia przypomina rybią łuskę, zwłaszcza dzięki długim rozbłyskom światła. Ponadto przynęty z naszego sklepu są wykonane z solidnych materiałów, przez co przynęty posłużą bardzo długo.