Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Bielizna wędkarska

Jest 7 produktów.

Bielizna wędkarska

Wędkarstwo to sport, podczas uprawiania, którego stale jest się narażonym na kontakt z zimnem, wiatrem i wodą. Bardzo często temperatury, w których przychodzi się zmagać wędkarzom na łowisku, są tak niskie, że zaczyna to grozić wyziębieniem organizmu.

Bieliznadostępna w naszej ofercie zapobiega takim sytuacjom, co nie tylko poprawia bezpieczeństwo i niweluje ryzyko zachorowania poprzez zbyt duże wychłodzenie ciała, ale także pozwala zdecydowanie zwiększyć komfort podczas łowienia.

W BigRiver.pl proponujemy Państwu tylko produkty pochodzące od takich firm, jak Dragon, Ego Fishing, czy Mikado, które od lat specjalizują się w dostarczaniu wędkarzom sprzętu najwyższej jakości. Te marki to synonim jakości, co dla klienta oznacza wysoką trwałość produktów i dobre dopasowanie do specyficznych potrzeb warunkowanych przez eksploatację na łowisku.

Bielizna wędkarska – po co kupować odzież specjalistyczną?

Każdy wędkarz, który spędził kilka godzin na chłodzie w nieprawidłowo dobranym ubraniu, wie że od odpowiedniego dobrania odzieży zależy bardzo wiele. Sama bielizna jest niezwykle istotna, gdyż bezpośrednio przylega do ciała, a to z kolei sprawia, że źle dobrana może prowadzić nie tylko do zwiększonego wychładzania się organizmu, ale także do dużego dyskomfortu. Samo łowienie wymaga sporych pokładów cierpliwości, więc warto zapewnić sobie bieliznę wędkarską, które nie będzie nastręczać zbędnych problemów.

Bielizna dla wędkarzy – podwyższony komfort termiczny

Firmy specjalizujące się w produkcji bielizny dla wędkarzy stawiają na pierwszym miejscu to, by bielizna dobrze trzymała ciepło. By tak było, stosuje się specjalne tkaniny, które skutecznie zatrzymują ciepło, dobrze przylegając do ciała, ale też odprowadzają wilgoć, która nie zostaje na ciele, powodując zwiększoną wymianę ciepła, co prowadzi do szybszego wychładzania się. Różnica pomiędzy specjalistyczną bielizną a zwykłą, jest ogromna. Bielizna dla wędkarzy z naszego sklepu występuje w różnych wersjach, jeśli chodzi o wielkość, więc każdy swobodnie może wybrać pasujący mu rozmiar – od S do XXXL.

Różne wersje bielizny wędkarskiej

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zapewniamy, jak najszerszy asortyment, a w tym nie tylko zwykłą bieliznę, ale także specjalistyczne wodery do brodzenia, oraz bieliznę przystosowaną do tego typu zastosowań. Jest ona zaprojekowana na bazie doświadczeń wielu wędkarzy, więc dobrze sprawdza się w praktyce.