Filtruj według

Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Producenci
Filtr

Bluzy wędkarskie

Jest 18 produktów.

Aktywne filtry

Bluzy wędkarskie

Wędkarze na łowiskach często muszą borykać się bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Zwłaszcza trudny okazuje się okres wiosenny i jesienny, który to jest bardzo istotny dla wędkarzy. Dlatego też warto zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież dedykowaną specjalnie wędkarzom, taką jak bluzy wędkarskie. Są one zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach wędkarzy i dostosowane do codziennego funkcjonowania na łowisku.

W BigRiver.pl mamy w sprzedaży bluzy dla wędkarzy w różnych wariantach, ale wszystkie pochodzą od firm, które specjalizują się w produkcji sprzętu wędkarskiego, dlatego też proponowana przez nas odzież jest bardzo dobrze przemyślana. W asortymencie można u nas spotkać takie marki jak Jaxon, Commander Fleece, Tandem, Savage gear.

Bluzy dla wędkarzy – na co zwrócić uwagę?

Zaopatrując się w bluzę idealną do wyprawy na ryby, trzeba uwzględnić wiele parametrów. Przede wszystkim należy dobrać taką grubość bluzy, by zagwarantowała ona odpowiedni komfort cieplny. Najlepiej zaopatrzyć się w bluzy o różnych grubościach, adekwatne do zróżnicowanych temperatur. Sama temperatura to nie wszystko. Jeśli trzeba będzie borykać się z wiatrem lub opadami deszczu, przydać się mogą zupełnie odmienne wersje bluz, niż w przypadku po prostu niskiej temperatury. Dlatego też w BigRiver.pl w ofercie mamy zarówno klasyczne polary, jak i bluzy dla wędkarzy w wersji softshell, czy, bluzy z tkanin wykonanych z bawełny i poliestru podobne do wojskowych kurtek. Przy tak szerokim wyborze, każdy z wędkarzy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a także pasującego na każdą pogodę.

Uniwersalny softshell dla wędkarzy na każdą pogodę

Bluzy wędkarskie typu softshell z naszej oferty to bardzo uniwersalna odzież. Są odpowiednie zarówno na wiosnę, lato, jak i jesień, a nawet wczesną zimę. Charakteryzują się zewnętrzną membraną chroniącą przed wiatrem i opadami atmosferycznymi, a także wewnętrzną warstwą, która dba o wyższy komfort termiczny. Ponadto są one wyposażone w liczne kieszenie, które bywają tak bardzo potrzebne wędkarzom.

Wszystkie z bluz wędkarskich z naszej oferty wykonane są z materiałów adekwatnych do tego rodzaju zastosowania, by sprostać wymaganiom stawianym przez eksploatację w trudnych terenowych warunkach na łowisku. Za najwyższą jakość użytych materiałów, a także precyzję wykonania odpowiadają renomowani producenci, którzy cieszą się dobrymi opiniami w branży.