Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Bluzy wędkarskie

Jest 18 produktów.

Bluzy wędkarskie

Wędkarze na łowiskach często muszą borykać się bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Zwłaszcza trudny okazuje się okres wiosenny i jesienny, który to jest bardzo istotny dla wędkarzy. Dlatego też warto zaopatrzyć się w specjalistyczną odzież dedykowaną specjalnie wędkarzom, taką jak bluzy wędkarskie. Są one zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach wędkarzy i dostosowane do codziennego funkcjonowania na łowisku.

W BigRiver.pl mamy w sprzedaży bluzy dla wędkarzy w różnych wariantach, ale wszystkie pochodzą od firm, które specjalizują się w produkcji sprzętu wędkarskiego, dlatego też proponowana przez nas odzież jest bardzo dobrze przemyślana. W asortymencie można u nas spotkać takie marki jak Jaxon, Commander Fleece, Tandem, Savage gear.

Bluzy dla wędkarzy – na co zwrócić uwagę?

Zaopatrując się w bluzę idealną do wyprawy na ryby, trzeba uwzględnić wiele parametrów. Przede wszystkim należy dobrać taką grubość bluzy, by zagwarantowała ona odpowiedni komfort cieplny. Najlepiej zaopatrzyć się w bluzy o różnych grubościach, adekwatne do zróżnicowanych temperatur. Sama temperatura to nie wszystko. Jeśli trzeba będzie borykać się z wiatrem lub opadami deszczu, przydać się mogą zupełnie odmienne wersje bluz, niż w przypadku po prostu niskiej temperatury. Dlatego też w BigRiver.pl w ofercie mamy zarówno klasyczne polary, jak i bluzy dla wędkarzy w wersji softshell, czy, bluzy z tkanin wykonanych z bawełny i poliestru podobne do wojskowych kurtek. Przy tak szerokim wyborze, każdy z wędkarzy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a także pasującego na każdą pogodę.

Uniwersalny softshell dla wędkarzy na każdą pogodę

Bluzy wędkarskie typu softshell z naszej oferty to bardzo uniwersalna odzież. Są odpowiednie zarówno na wiosnę, lato, jak i jesień, a nawet wczesną zimę. Charakteryzują się zewnętrzną membraną chroniącą przed wiatrem i opadami atmosferycznymi, a także wewnętrzną warstwą, która dba o wyższy komfort termiczny. Ponadto są one wyposażone w liczne kieszenie, które bywają tak bardzo potrzebne wędkarzom.

Wszystkie z bluz wędkarskich z naszej oferty wykonane są z materiałów adekwatnych do tego rodzaju zastosowania, by sprostać wymaganiom stawianym przez eksploatację w trudnych terenowych warunkach na łowisku. Za najwyższą jakość użytych materiałów, a także precyzję wykonania odpowiadają renomowani producenci, którzy cieszą się dobrymi opiniami w branży.