Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Obuwie wędkarskie

Jest 29 produktów.

Obuwie wędkarskie

Poza odzieżą wędkarską, dla wędkarza bardzo ważne jest zaopatrzenie się w odpowiednie obuwie. Biorąc pod uwagę, jak funkcjonuje się na łowisku, specjalistyczne obuwie wędkarskie jest wręcz kluczowe do tego, by zachować odpowiedni poziom komfortu. Dostępne w naszym sklepie buty, ocieplacze do butów i skarpety neoprenowe dla wędkarzy pozwalają bezpiecznie i wygodnie udać się na każdy rodzaj łowiska. Istotne jest, by zaopatrzyć się w obuwie dedykowane dla wędkarzy, gdyż jest ono dobrze dopasowane do charakterystyki chodzenia w wodzie, brodzenia, czy też przebijania się przez błoto.

W BigRiver.pl stawiamy na jakość i specjalizację, więc obuwie z naszego asortymentu pochodzi od takich marek, jak Jaxon, Savage Gear, Eiger, czy Mikado. Są to producenci, którzy od lat specjalizują się w produkcji wysokiej klasy sprzętu dla wędkarzy, więc dobrze znają ich potrzeby, a obuwie dla wędkarzy tych marek powstaje na bazie wielu lat doświadczeń.

Obuwie wędkarskie – jakie obuwie będzie najlepsze w teren?

Kupując buty wędkarskie, należy zaopatrzyć się w takie, które będą odpowiednio solidne, by chronić stopę przed przypadkowym zranieniem, na przykład poprzez zahaczenie o coś ostrego. Sama membrana obuwia powinna być więc solidna, ale też podeszwa. Podeszwa poza tym, że musi być grupa, to powinna mieć właściwości antypoślizgowe. Brodząc w błocie lub chodząc po mokrym pomoście nie trudno o poślizgnięcie się, co bywa niebezpieczne. Odpowiednio wysoki bieżnik sprawia, że można w takich warunkach poruszać się dość swobodnie.

Obuwie dla wędkarzy do brodzenia po wodzie

Brodząc po wodzie, nie trudno o przemoczenie butów. Warto więc zaopatrzyć się w obuwie, które jest do tego przystosowane. Firmy produkujące profesjonalne obuwie dedykowane dla wędkarzy mają w ofercie wiele modeli, które pozwalają zachować wysokim poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas brodzenia. W naszej ofercie znajdują się również takie modele w przeróżnych wersjach. Do butów tego typu warto zaopatrzyć się w skarpety termiczne, które wręcz są niezbędne, jeśli pozostaje się na łowisku przez wiele godzin w stanie permanentnego przemoczenia.

Poza butami i skarpetami, w naszej ofercie znajdują się dedykowane ocieplacze do butów dla wędkarzy. Przydają się one z chłodne dni, gdyż przemoczone nogi sprawiają, że organizm wychładza się o wiele szybciej. Wraz z dobrze dobranym obuwie, zapewnią wędkarzowi najwyższy komfort. Wszystkie z modeli butów staramy się Państwu zapewnić w różnych rozmiarach.