Filtruj według

Cena
Producenci
Filtr

Komplety i kombinezony wędkarskie

Jest 20 produktów.

Komplety i kombinezony wędkarskie

Dobrze dobrana odzież to dla wędkarza nie mniej ważna kwestia niż odpowiedni wybór wędki. Bez tego trudno mówić o komforcie podczas łowienia. Komplety i kombinezony wędkarskie dostępne w naszej ofercie pozwolą wygodnie łowić ryby nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, które przez znaczną część sezonu są codziennością. Specjalistycznie zaprojektowana odzież tego typu sprawia, że wędkarz może cieszyć się nie tylko komfortem termicznym, ale także nie musi obawiać się o krępowanie ruchów, czy brak miejsca w kieszeniach.

W BigRiver.pl dobrze wiemy, że wędkarze cenią sobie wysoka jakość sprzętu, dlatego też komplety i kombinezony dla wędkarzy z naszej oferty pochodzą od takich marek, jak Prologic, Jaxon, Robinson, czy Imax. Wszystkie z nich zapewniają bardzo wysoką trwałość, a także funkcjonalność sprzętu.

Komplety i kombinezony wędkarskie – jakie kupić?

Wędkarze w terenie często zmuszeni są do wejścia do wody. Kombinezony powinny to ułatwiać do tego stopnia, by wędkarz mógł cieszyć się komfortem termicznym, a także swobodą ruchów, która jest niezbędna w wodzie. Producenci oferują więc kombinezony jednoczęściowe lub dwuczęściowe. To, który wybrać, jest zależne od tego, w jakich warunkach się łowi. Jeśli jest to okres chłodniejszy, lepiej zaopatrzyć się w kombinezon jednoczęściowy, który ma ciepła i szczelną górę. Tego typu komplety i kombinezony dla wędkarzy sprawdzą się na wiosnę i jesień. W lecie może wystarczyć kombinezon jednoczęściowy bez góry.

Specjalistyczne kombinezony pływające

W naszej ofercie można też znaleźć specjalistyczne kombinezony pływające. Jest to odzież projektowana dla najbardziej wymagających wędkarzy, którzy łowią w bardzo trudnych warunkach i muszą mierzyć się z niebezpiecznymi łowiskami. Tego typu kombinezony spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i pozwalają wędkarzowi podejmować nieco bardziej ryzykowne działania, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo.

Wszystkie z kombinezonów z naszej oferty dostępne są w różnych rozmiarach, by wędkarze mogli swobodnie wybrać taki model, który im odpowiada, a także dopasować go do swojej postury. Są to rozmiary od M, aż do XXXL. Ponadto każdy z kombinezonów pochodzi od producenta dającego gwarancję, że sprzęt wykonano z najwyższej jakości materiałów, które nadają się do intensywnego użytkowania nawet w trudnych warunkach.