CHCESZ ZARABIAĆ Z NAMI?

To proste! Wystarczy, że będziesz polecał nas, zamieszczając odpowiedni link. Zajmie Ci to dosłownie chwilę, a jeśli ktoś kupi produkt poprzez twoje polecenie, to ty otrzymasz prowizję! Nie musisz mieć do tego bloga czy strony internetowej, wystarczy, że będziesz polecał nas w mediach społecznościowych.

Oczywiście, najpierw trzeba zacząć! Poniżej przedstawiamy prostą instrukcję dzięki, której przystąpisz do programu partnerskiego!

1. W pierwszej kolejności musisz zarejestrować się na platformie WebePartners jako wydawca.
Oto link do strony https://panel.webepartners.pl/account/register

2. Po rejestracji dostaniesz link aktywacyjny na maila. Kliknij w niego, aby aktywować konto.

3. Po aktywacji konta logujesz się na swoje konto i uzupełniasz dane w wizytówce. Strona wygląda tak:

Jeśli masz swojego bloga lub stronę www, to bez problemu uzupełnisz swoje dane. Jeśli jednak nie masz swojego miejsca w internecie, to możesz polecać nas poprzez media społecznościowe czy wysyłając maile do znajomych.

4. Na WebePartners, w zakładce "Programy partnerskie" - "Programy aktywne" w wyszukiwarce wpisujesz: BigRiver. Następnie kliknij: "Dołącz do programu".

5. Gdy dostaniesz potwierdzenie mailowe o akceptacji Twojej osoby w naszym programie, to możesz zacząć polecać produkty poprzez linki afiliacyjne.

Aby je wygenerować, zaloguj się na swoje konto i wejdź w zakładkę „Linki afiliacyjne” - „Utwórz nowy link aktywacyjny”.

Wybierz program partnerski BigRiver, a następnie kliknij „utwórz link".

Gotowe! Masz już link, który możesz udostępniać na blogu, na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych!ILE ZARABIASZ I KIEDY?

Na poleceniu zarabiasz w momencie, gdy ktoś kupi produkt poprzez twój link.

Wystarczy, że wkleisz link na swojego bloga, funpage czy wyślesz znajomemu, a on dokona zakupu. To ty dostaniesz prowizję od sprzedaży!

Prowizja w naszym sklepie wynosi 5% wraz z kosztami dostawy. Przykładowo, jeśli ktoś kupi kołowrotek za 250 zł i do tego dojdzie przesyłka za pobraniem, to ty zgarniesz 13,57 zł tylko za ten jeden produkt! Zamieszczenie takiego linka zajmuje dosłownie kilka sekund!


KIEDY OTRZYMASZ SWOJE PIENIĄDZE?

Pamiętaj, że twoja prowizja nie wpływa automatycznie na konto, lecz zbiera się w programie WebePartners.

Gdy uzbierasz 100 zł, możesz wnioskować o wypłacenie pieniędzy lub zbierać dalej!